Středa 12. prosince. Svátek má Simona.

Rezidence Nová Michle: zahájení stavebních prací

16.06.2011 03:06 Tisková zpráva:

 Pilotní projekt Nová Michle je unikátní tím, že se jedná o první počin menšího developera revitalizovat myšlenku družstevního bydlení. Rezidence Nová Michle bude symbiózou výborné lokality, kvalitního stavebního zpracování, moderní architektury a hlavně snadno dostupného financování.


„Spuštěním tohoto projektu reagujeme na současnou poptávku po vlastním bydlení. Zájemci byli dosud odkázáni na hypotéky bez fixních úrokových sazeb. Na ně pak dosáhli jen někteří. Například drobní živnostníci a vykonavatelé svobodných povolání neměli šanci hypotéku za rozumných podmínek získat. Podle prvních ohlasů vidíme obrovský potenciál družstevního bydlení,“
vysvětluje předseda družstva Rezidence Nová Michle, Tomáš Forejt.

Rezidence Nová Michle je prvním z celé řady dalších projektů, které budou pod hlavičkou 4fund k dispozici nejen na Praze 4, ale také v dalších lokalitách.

O projektu:

Rezidence Nová Michle nabídne celkem 26 bytových jednotek od velikosti 1+kk do 3+kk. Budoucí obyvatelé rezidence budou mít k dispozici balkony, sklepy a garážová stání přímo v objektu. V přízemí budoucího domu bude také zahrádka s restaurací. Navíc je blízké okolí rezidence bohaté na množství restaurací a umožní pohodlné nakupování bez nutnosti dlouhého dojíždění.

Rezidence se bude nacházet v ul. Nuselská na Praze 4, tedy pár minut od centra města. Lokalita se vyznačuje množstvím zeleně a parků, které majitelům nabídnou příjemnou relaxaci téměř přímo před domem.

Více na www.rezidencenovamichle.cz