Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

RSTS představuje svou jarní kampaň

01.04.2010 01:04 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

Pružná prémie až 8 000 Kč

Klienti, kteří budou mít na své nové smlouvě k 31. 10. 2010 zůstatek alespoň 100 000 Kč, získají od RSTS kromě výhodného úročení i mimořádnou prémii 5 000 Kč. Z vložené částky pak mohou i do dalších let čerpat plnou státní podporu až 3 000 Kč.

Těm klientům, kteří na svém spořicím účtu budou mít k 31. 7. 2010 zůstatek 10 000 Kč, připíše RSTS mimořádnou prémii ve výši 1 000 Kč. Každý si tak může vybrat prémii na míru svým potřebám a možnostem.

Hlavním smyslem jarní kampaně na tento rok je povzbudit nové i stávající klienty ke spoření a pomoci jim tak co nejvýhodněji a nejbezpečněji zhodnotit své úspory. „Myslet do budoucna je velmi důležité“, říká Ing. Ondřej Kvasňovský z odboru marketingu a PR Raiffeisen stavební spořitelny, a dodává: „Se stavebním spořením od RSTS získáte roční výnos až 6,9 % a časem navíc možnost vzít si řádný úvěr ze stavebního spoření s těmi nejlepšími podmínkami, jako je výhodná výše úrokové sazby (již od 3,5 % p.a.), která je po celou dobu splácení pevná a neměnná, možnost stanovit si výši splátky a ovlivnit tak dobu splácení či možnost úvěr kdykoliv předčasně zcela nebo částečně splatit bez jakýchkoliv sankcí.“

Akce se nevztahuje pouze na nové klienty – týká se jakýchkoli nových smluv o stavebním spoření a výhod tedy mohou využít i stávající klienti, kteří chtějí uzavřít smlouvu následnou. Vzhledem k vysokému zhodnocení vložených úspor a vazbě stavebního spoření na možnost budoucího výhodného úvěru je tato akční nabídka zajímavá i jako hlavní spořicí produkt pro více členů jedné rodiny.