Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

RSTS roste a rozšiřuje svůj tým

16.07.2009 02:07 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

 

Případní zájemci o práci v týmu specialistů RSTS musí mít minimálně středoškolské vzdělání a být důvěryhodní a komunikativní a protože heslem RSTS je „Dobrým finančním poradcem se člověk nerodí, finančním poradcem se stává,“ tak si své nové kolegy zdarma vyškolí. Přivydělat si, získat cenné zkušenosti a kvalifikaci navíc mohou i studenti, kteří hledají brigádu, samozřejmě po splnění patřičných podmínek.

Práce finančního poradce se hodí pro každého, kdo je spolehlivý, seriózní a komunikativní, chce se zabývat zajímavou a dlouhodobou prací a být přitom „svým pánem“. Součástí náplně práce úspěšných uchazečů bude péče o kmen klientů a jeho rozšiřování, informování o možnostech řešení bydlení prostřednictvím spoření a úvěrů RSTS a poradenství klientům.

Kromě školení zdarma je pro zájemce připravena celá řada dalších podpor, bonusů a možnost kariérního růstu v zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou zkušeností na českém trhu. Prvních 50 vybraných uchazečů navíc získá poukázku na oblečení od firmy Blažek v hodnotě 10 000 Kč. Kontaktní e-mail pro zájemce je mvocadlova@rsts.cz.