Pátek 24. listopadu. Svátek má Emílie.

RSTS uspěla ve Zlaté koruně 2010 s novým produktem

28.05.2010 02:05 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

Úvěr Helios je prvním úvěrem na českém trhu vytvořeným speciálně pro financování fotovoltaického zařízení. S tímto úvěrem lze snadno získat levný a čistý zdroj elektrické energie pro svůj domov a splácet mohou klienti začít až tehdy, když je fotovoltaický systém již zkolaudován a začal jim šetřit výdaje za elektřinu.

„V RSTS jsme vždy kladli důraz na úsporná a ekologická řešení a těší nás, že nás veřejnost svým hlasováním pro Helios, součást naší komplexní a fungující podpory financování úspor energií, ujistila, že jsme se vydali správným směrem.“ říká Ing. Ondřej Kvasňovský z odboru marketingu a PR Raiffeisen stavební spořitelny a dodává: „Jsme také velmi hrdí na to, že si naše produkty získaly natolik širokou oblibu, že jsme letos v Ceně veřejnosti uspěli hned se dvěma.“

Zlatá koruna na svých stránkách soustřeďuje nabídku finančních produktů většiny poskytovatelů finančních služeb v České republice. Od roku 2003 pořádá soutěž, ve které se finanční produkty hodnotí a ty nejlepší získávají ocenění. Výsledky hodnocení pomáhají veřejnosti orientovat se v široké nabídce finančních produktů a motivují zákazníky k tomu, aby se zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů.

Významnou součástí Zlaté koruny je hlasování o Cenu veřejnosti, ve kterém své nejoblíbenější finanční produkty prostřednictvím internetu a SMS zpráv volí veřejnost. Svými hlasy letos o nejoblíbenějších finančních produktech letos rozhodovalo 127 128 zástupců veřejnosti.