Sobota 08. května. Je Statní Svátek - Den vítězství.

S půjčkou START od Providentu si lze nově půjčit až 12 000 Kč na tři měsíce bez navýšení

03.09.2018 12:09 Tisková zpráva:

Pro velký zájem navyšuje finanční společnost Provident svoji půjčku START z 9 000 na 12 000 Kč. Půjčka je na tři měsíce a je pro všechny nové klienty zcela zdarma. Za zapůjčené peníze zákazník nezaplatí jedinou korunu navíc – půjčka je bez poplatků a úroků. Noví zákazníci tak mohou bezplatně vyzkoušet unikátní služby Providentu.

Provident zavedl tuto půjčku loni v únoru s cílem oslovit nové klienty, kteří mají zájem o krátkodobou půjčku a chtějí si půjčit u seriózní a prověřené společnosti s licencí České národní banky. „Lidé mají zájem o vyšší půjčky, proto jsme se teď rozhodli vyjít jim vstříc a zvýšit částku, kterou si mohou půjčit, z devíti na dvanáct tisíc korun. Prostřednictvím půjčky START si zdarma vyzkouší náš produkt a servis. A pokud budou spokojení, mohou využít celou řadu našich dalších půjček,“ vysvětluje produktový manažer Providentu David Žirovnický.

Půjčku START obdrží zákazník v hotovosti nebo na účet. Hotovost zákazníkovi přinese obchodní zástupce během několika hodin až domů. V případě bezhotovostního převodu přijdou klientovi peníze na účet následující pracovní den.

Tisková zpráva: Provident Financial

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *