EUR 25.735

USD 22.178

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.735

USD 22.178

16. 06. 2015

Skupina Accolade získala zástupce finančního ředitele Travel Service

 


 

„Petr Mac dostal za úkol nastavit finanční procesy skupiny Accolade, včetně expanze do zahraničí. Jsme investorem nových budov v industriálních zónách, které pak dlouhodobě pronajímáme výrobních společnostem, staráme se o prostředky našich investorů, připravujeme nové plochy v zónách. Už dnes působíme jak v České republice, tak na Slovensku a velmi brzy se chystáme expandovat dál po střední Evropě. Takže jsem jako finančního ředitele skupiny potřeboval člověka s velkými zkušenostmi ideálně z celého regionu střední Evropy. Petr je skvělá volba,“ říká Milan Kratina, předseda představenstva skupiny Accolade.

„Skupinu Accolade považuji za jednu z nejzajímavějších společností, které dnes v České republice působí. Velmi rychle roste a zároveň má stále obrovský potenciál, kam se rozšiřovat. Takže když jsem dostal nabídku dohlížet na její expanzi doma i v zahraniční z pozice finančního ředitele, byla to jasná výzva, na kterou by se jen těžko dalo říct ne,“ říká Petr Mac, finanční ředitel skupiny Accolade.

Milan Kratina také připomíná, že skupina Accolade v posledních měsících výrazně posílila svůj tým spolu s tím, jak roste poptávka po nových průmyslových nemovitostech v celém regionu střední Evropy.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.