Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Společnost Clever CZ chce najmout osm set hypotéčních poradců

14.04.2009 11:04 Tisková zpráva: Clever CZ

Osm stovek poradců v celé ČR chce do konce příštího roku najmout hypotéční zprostředkovatelská společnost Clever CZ, která zahájila činnost začátkem letošního března . Cílem společnosti je stát se největší tuzemskou poradenskou a zprostředkovatelskou sítí v oblasti financování bydlení.

„V současné době již disponujeme  týmem sto padesáti spolupracovníků v celé ČR a letos plánujeme rozšířit tuto síť na dvojnásobek. Daří se nám velmi rychle získávat kvalitní odborníky díky tomu, že některé finanční instituce z důvodů ekonomické krize omezují svoje distribuční sítě. Ještě před rokem bychom měli situaci při náboru mnohem složitější,“ uvedl ředitel a spolumajitel společnosti Clever CZ Robert Tomeš.

Společnost Clever CZ nabízí nejucelenější portfolio finančních služeb na trhu s bydlením a již nyní má uzavřeny smlouvy se všemi rozhodujícími bankami, které poskytují hypotéční financování a stavební spoření. 

„Náš záběr je velmi široký. Spolupracujeme s realitními kancelářemi a jejich klientům pak nabízíme při koupi nemovitosti kompletní finanční servis. Díky slevám, které u bank máme, dokážeme nabídnout výhodnější podmínky, než kdyby si klient sám zajišťoval úvěr,“ sdělil Tomeš.

Další oblastí činnosti společnosti je zajišťování projektového financování bytové výstavby pro developery.  Třetím segmentem pak klientské financování dokončených větších bytových projektů. „V těchto případech postupujeme formou výběrových řízení. Vítězem je ta banka, která garantuje nejnižší sazby a poplatky při uzavírání smluv s kupci bytů,“ doplnil Tomeš.

Společnost Clever CZ získala finance na svůj rozjezd formou půjček od skupiny tuzemských podnikatelů. „Jde o subjekty, které se pohybují v jiném, než developerském byznysu,“ doplnil Tomeš.