Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

SPOLEČNOST DARAMIS PRODALA TŘI PROJEKTY NA PRAZE 6

21.12.2017 08:12 Tisková zpráva:

Společnost Daramis se dohodla s developerskou skupinou Crestyl na prodeji tří projektů na Praze 6 – dvou rezidenčních a jednoho průmyslového areálu. Jedním z rezidenčních projektů je Villa Vokovice, která letos uspěla v soutěži Realitní projekt roku 2017. Cenu ani další podrobnosti této transakce společnosti nebudou sdělovat.

„Villa Vokovice patří unikátním propojením historické a moderní architektury k výjimečným projektům, které se dnes realizují v Praze. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se Villa Vokovice stala absolutním vítězem letošního ročníku soutěže Realitní projekt roku a získala cenu architektů. Villa Vokovice je třetím projektem, který jsme skupině Crestyl v poslední době prodali. Společnost Daramis se nyní zaměřuje na přípravu dalších fází již realizovaných úspěšných projektů a rovněž plánuje zahájení výstavby nových rezidenčních projektů v Praze i mimo hlavní město,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

Projekt Villa Vokovice tvoří původní barokní budova a pět viladomů s celkem 51 byty. Hlavním požadavkem na vnitřní prostředí projektu byla potřeba soukromí. Villa Vokovice se nachází na okraji Dejvic, v jedné z nejkrásnějších částí hlavního města. Na dosah nedotčené přírody, přesto se snadnou dostupností jak do centra Prahy, tak na Letiště Václava Havla nebo na Pražský okruh.

Tisková zpráva: Daramis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *