Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Společnost GOLEM FINANCE zvítězila v žebříčku kvality

11.01.2013 11:01 Tisková zpráva: GOLEM FINANCE

Z porovnání úrovně práce externích partnerů Hypoteční banky vyšla společnost GOLEM FINANCE jako vítěz a získala ocenění za 1. místo v kvalitě zpracování hypotečních úvěrů v roce 2012. Hypoteční banka, největší poskytovatel hypoték v ČR, ocenila především odbornost našich hypotečních makléřů, kompletnost předávaných dokumentů a úroveň komunikace s klienty.

„Společnost GOLEM FINANCE je díky své vysoké spolehlivosti, odbornosti a vynikající péči o klienty jedním z nejvýznamnějších partnerů Hypoteční banky. Naše dlouholetá spolupráce je velmi úspěšná nejen z pohledu celkového objemu schválených úvěrů, ale i díky vysoce profesionálnímu přístupu hypotečních makléřů, kteří umí klientům připravit řešení financování přímo na míru a poskytnout kompletní servis. Jasně se tak ukazuje, že specializace je dnes jedním ze základních klíčů k úspěchu na trhu,“ uvádí Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele pro věci obchodní a člen představenstva Hypoteční banky.  

Společnost GOLEM FINANCE je jedním z mála specialistů v oblasti financování bydlení. Hypoteční makléři díky své odbornosti přesně vědí, jaké dokumenty banky ke schválení úvěru vyžadují. Podklady proto předávají vždy až ve formě kompletně zpracované složky, což výrazně zjednodušuje a urychluje vyřízení úvěru. Banky tento přístup oceňují a klienti se nemusejí obávat prodlev způsobených dodatečným dokládáním chybějících dokumentů.

„Dosažené umístění na čele žebříčku je oceněním zejména pro naše hypoteční makléře, kteří jsou díky jasně vyprofilované specializaci skutečně špičkou v oboru a dokáží řešit i složité případy, na které velká část univerzálních finančních poradců nestačí,“ říká Libor Ostatek, ředitel společnosti GOLEM FINANCE a dodává:„Ocenění Hypoteční banky je pro nás potvrzením, že svou práci děláme dobře a výborným odrazovým můstkem pro naplnění projektu VIZE 2015, jehož cílem je posunutí kvality práce hypotečních makléřů v nadcházejících letech ještě o úroveň výš.    

Úspěch společnosti GOLEM FINANCE je postaven na otevřené komunikaci, odbornosti, nezávislosti a propracovaném systému odborné podpory a vzdělávání. Díky jasnému zaměření, kvalitnímu zázemí a zkušenostem dokážou hypoteční makléři GOLEM FINANCE najít pro klienta optimální způsob řešení jeho představ spojených s bydlením a z nabídek bank následně vybrat nejvýhodnější způsob financování. V tuto chvíli u nás klienti mohou vybírat z produktů 14 bank a 4 stavebních spořitelen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *