Sobota 22. února. Svátek má Petr.

Společnost M&M reality zdvojnásobí finanční dar kapely Kryštof v rámci „Kryštof kempů“

12.07.2016 09:07 Tisková zpráva:

„Překvapilo nás to a jsme moc rádi. Získali jsme partnera na všechny Kryštof kempy. Znamená to, že nakonec tuto částku zdvojnásobíme a pomůžeme ještě více organizacím,“ směje se Richard Krajčo, frontman kapely Kryštof.

Celý výtěžek se tak nakonec rozdělí mezi tři neziskovky v okolí a od příštího týdne mohou všichni, kteří navštíví stránku www.krystof.net/charita hlasovat pro tu, která se jim nejvíce líbí.

Nakonec se tak finanční prostředky dostanou k 21 neziskovým organizacím. V Mikulově to už jsou konkrétně Dětský domov Uherské Hradiště, nezisková organizace Girasole, jejíž asistenti se v domácím prostředí starají o seniory a Biliculum, což je neziskovka, jejímž cílem je pomáhat lidem s mentálním a zdravotním hendikepem.

„Jsme rádi, že jsme si plácli. Pomáhat sice není pro nás nic nového, ale spojení s kapelou a tak úžasnou akcí jakou jsou Kryštof kempy, rozhodně spadá do naší strategie a výtěžek pro neziskovky bude rozhodně zajímavý. Vždyť jen rychlými počty si každý spočítá, že se bude jednat o více než milion korun. A to rozhodně stojí za to“, doplňuje Petr Morcinek. 

Tweet 20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *