Čtvrtek 21. března. Svátek má Radek.

Stavební spoření s úrokem z úspor 3 % láká

21.12.2011 03:12 Tisková zpráva: Wüstenrot – stavební spořitelna

 

Zájem o stavební spoření se přes některé negativní zprávy o poklesu trhu v posledních měsících zvyšuje. Stavební spořitelna Wüstenrot uzavřela od září do listopadu o 20 % více smluv než v loňském roce.  V listopadu se počet sjednaných smluv o stavebním spoření Wüstenrot zvýšil dokonce o 25 % a také průběžná prosincová čísla vykazují progresivní nárůst.

Klienty zaujala nabídka 3% úrokové sazby z úspor stavebního spoření.  Náš podíl na trhu tak v listopadu vzrostl na téměř 13 %,“ komentuje současný vývoj Pavel Vaněk, generální ředitel společností Wüstenrot. Doporučuje sjednat si stavební spoření do konce roku a radí:  „Pokud si na něj klient uloží částku 20 000 korun, získá plnou státní podporu 2000 korun již za rok 2011.“

Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí nejen 3 % úrok z úspor, ale také zvýhodněné spoření Kamarád+, u kterého se neplatí poplatek za uzavření smlouvy, či spoření Wüstenrot Team s prémií až 2000 korun. I u těchto smluv jsou úspory úročeny 3 procenty ročně.

Dobrou zprávou pro všechny, kteří si stavební spoření nestihnou uzavřít do konce roku je, že Wüstenrot prodloužil nabídku zvýšené 3% úrokové sazby z úspor až do konce ledna 2012.