Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

Stavební spořitelna Wüstenrot snížila úrokové sazby překlenovacích úvěrů

02.02.2011 11:02 Tisková zpráva: Wüstenrot – stavební spořitelna

O 0,6 % klesla úroková sazba úvěru DRUŽSTEVNÍ BYT, který je speciálně určen na financování družstevního bydlení. Wüstenrot jej poskytuje až do výše 2 milionů korun bez zajištění zástavním právem nemovitosti. O tento úvěr může požádat každý, kdo má alespoň jeden rok stavební spoření u jakékoliv stavební spořitelny a do okamžiku čerpání uspoří 10 % cílové částky. Snížená úroková sazba činí 5,9 % p.a. a roční procentní sazba nákladů u úvěru ve výši 1 milion korun jen 6,67. Ze srovnání s jinými úvěry bez zajištění zástavním právem  vyplývá, že tento úvěr je na trhu nejlevnější svého druhu.

Na 5,8 % p.a. se snížila úroková sazba překlenovacího úvěru SUPERÚVĚR, který je klienty vůbec nejžádanějším. I u tohoto úvěru platí podmínka jednoho roku spoření a naspoření 10 % cílové částky na jakoukoliv smlouvu o stavebním spoření klienta, resp. jeho nejbližších rodinných příslušníků.

Výhodou obou produktů jsou předem garantované úrokové sazby jak ve fázi překlenovacího úvěru, tak úvěru ze stavebního spoření. U obou lze také kalkulovanou dobu splatnosti zkrátit formou mimořádných úložek či splátek. Ve fázi úvěru ze stavebního spoření je pak možné zbývající dluh splatit kdykoliv.

Aktuální úrokové sazby najdete na: http://www.wuestenrot.cz/o-nas/stavebni-sporitelna/aktualni-urokove-sazby/