Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

STING otevřel své reprezentativní sídlo v Třinci

22.12.2008 10:12 Tisková zpráva:

Nová budova v Třinci se stala sídlem hned několika společností zastřešených Realitní skupinou STING. „V tomto CENTRU REALITNÍCH SLUŽEB bude moci zákazník zajistit prodej, koupi a pronájem své nemovitosti přes Realitní kancelář STING a společnost STING Commerce, dozvědět se o projektech nové výstavby STING Developmentu, bude mít možnost zařídit si  financování koupě nemovitosti prostřednictvím společnosti MaxFinance, popřípadě oddlužení své nemovitosti ve spolupráci s firmou Kredit Finance,“ říká majitel a ředitel Realitní skupiny STING Martin Zaremba.

Dům kompletně změnil svůj vzhled navenek i zevnitř. Nová čtyřpodlažní administrativní budova vyrostla oproti původnímu domu o jedno patro. Přibyly jí dvě terasy ve 2. a 3. nadzemním podlaží. Zaměstnanci budou moci využívat také střešní terasu zkrášlenou zelení v mobilních květináčích. Dům je zateplen, má vyměněna okna a zcela nové fasády tvořené imitací páleného zdiva a deskového obkladového materiálu s lesklým povrchem. Stavba upoutává pozornost kombinací materiálů a barev. Investor se rozhodl pro použití červenohnědých cihel, šedých a černých cembonitových desek. Architektonickou zajímavostí je  římsa nad průčelím a rohem domu, která kryje oba hlavní vstupy do sídla firmy. Využití tohoto architektonického prvku rozšířilo chodník po celé délce průčelí o 115 cm.

Luxusní sídlo Realitní kanceláře STING bude sloužit především jako zákaznické a administrativní centrum s klimatizovanými 13 kancelářemi, 2 zasedacími místnostmi, barem, vstupní halou a recepcí. Vše bude uzpůsobeno pro pohyb osob s omezenou mobilitou.

Rekonstrukce domu započala v září 2007. Výstavba nové centrály přišla Realitní kancelář STING na 40 milionů Kč.