Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Tibor Ovečka novým vedoucím Oddělení kancelářských nemovitostí JLL

11.05.2016 12:05 Tisková zpráva:

Tibor Ovečka má dvacet let zkušeností na českém realitním trhu. Pracoval na manažerských postech jak v developerských společnostech (Hochtief Development ČR či Immorent ČR), tak v realitních poradenských firmách (EHL Real Estate Czech Republic, Cushman & Wakefield a DTZ). Má také zajímavé zahraniční zkušenosti, kdy v pozici ředitele oddělení pro nemovitosti OKIN Group zajišťoval rozvoj jejích aktivit na sedmi trzích střední a jihovýchodní Evropy.      

Tibor Ovečka se dlouhodobě specializuje se na kancelářský trh a poskytuje poradenství, které se týká výstavby a pronájmu administrativních nemovitostí. Své zkušenosti zužitkuje v JLL, kde bude zodpovídat za rozvoj Oddělení kancelářských nemovitostí (Office Agency).

Oddělení kancelářských nemovitostí JLL je oceňovaným lídrem v segmentu administrativních nemovitostí již od roku 1992. Naše oddělení poskytuje špičkové poradenství developerům, kteří působí na pražském a českém realitním trhu. Konzultuje komerční i technickou stránku projektů, spolupracuje na jejich marketingu a nastavení obchodních podmínek, zajišťuje pronájem řady administrativních budov v metropoli. Kancelářský trh v Praze průběžně sledujeme a analyzujeme, připravujeme o něm čtvrtletní zprávy s názvem Office Pulse. Provozujeme specializované webové stránky www.officefinder.cz, kde také zveřejňujeme novinky z trhu a umisťujeme videa našeho projektu Kanceláře budoucnosti,“ uvádí Tewfik Sabongui, generální ředitel společnosti JLL, a pokračuje: „Tibor Ovečka je respektovaný profesionál, který v průběhu svého dvacetiletého působení na realitním trhu vybudoval výborné kontakty a získal cenné zkušenosti, které obohatí jak náš tým, tak naše klienty – developery a nájemce administrativních budov v Praze a v regionálních městech ČR.

Tibor Ovečka nahradí Jana Mechla, který se zaměří na zastupování nájemců kancelářských nemovitostí. Jan Mechl tak posílí Oddělení zastupování nájemců (Tenant Representation), ve kterém dlouhá léta působil a které v posledních dvou letech neustále roste.     

Tibor Ovečka je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci. Je nadšeným sportovcem, věnuje se zejména extrémním sportům (mountain bike downhill, downhill longboarding, snowboarding / snowscooting, smx). Tibor Ovečka mluví plynně anglicky a německy, částečně také rusky.

Tisková zpráva: Jones Lang LaSalle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *