Pátek 18. ledna. Svátek má Doubravka.

V bývalé továrně v Lochkově se už může bydlet

19.10.2011 07:10 Tisková zpráva: Century 21 Bonus Praha

Projekt Lochkov Lofts je zkolaudovaný a připravený na své nové majitele. „Víme, že nabízíme krásné bydlení, které konečně můžeme představit veřejnosti. Aby toho nebylo málo, naplánovali jsme na tyto dny i bonusové akce“, prozradila Sylva Krtilová, ředitelka společnosti 
Euro Ventures Holdings.

Akce se bude konat ve dnech 20. a 21. října v době od 15 od 18 hod a v sobotu 22. října od 10 do 15 hod. V rámci těchto dnů bude možné nahlédnout do tří nově vytvořených vzorových bytů a do několika dalších vybraných jednotek exkluzivního projektu Lochkov Lofts. Klienti mohou v případě zájmu o byt či loft získat 10% kolaudační slevu a navíc 1 ze 3 bonusů, které budou na této akci na výběr, např.  dvě parkovací stání za cenu jednoho, 50% slevu na kuchyňskou linku od studia ALNOX, nebo zařízení bytu originálním nábytkem ve stejném stylu, jako jsou vybaveny vzorové byty.

Dalším bonusem je finanční a realitní poradna. Vzhledem k tomu, že nad bydlením v ČR visí spousta otazníků, např. zvýšené DPH nebo deregulace nájemného, bude přímo na místě odborník na hypoteční úvěry, který zodpoví všechny otázky související s financováním nového bydlení.  „Úrokové sazby hypoték jsou nejnižší od roku 2007. Pro zájemce o hypotéku se tak pořízení vlastního bydlení stává výhodnou investicí. Klienti projektu Lochkov Lofts mohou navíc využít speciální nabídku hypotéky bez poplatku za zpracování, s mimořádnou slevou na úrokové sazbě a s bezplatným znaleckým odhadem.“, řekl Ing. Petr Bultas, obchodní ředitel společnosti HypoAsistent .

Makléři ze společnosti CENTURY 21 Bonus Praha pro změnu zodpoví všechny otázky z oboru realit. „Naši makléři specializující se na lokalitu Lochkov mají dokonalý přehled o tom, co se nabízí jak v novostavbách, tak starých zástavbách a rádi návštěvníkům poradí“, řekl Filip Sajtl, vedoucí developerského oddělení ze společnosti CENTURY 21 Bonus Praha.

V rámci celé otevírací doby je pro rodiče s dětmi připraven program i s odměnou, takže rodiče nemusí mít strach, že by se jejich dítka nudila.

Samozřejmostí bude drobné občerstvení a příjemný a otevřený přístup organizátorů.

Projekt Lochkov Lofts

Lochkov Lofts se nachází v jihozápadní části Prahy, na okraji poklidného Lochkova. Celý projekt vznikl uprostřed malebné krajiny. Na místě bývalé továrny na cikorii, později přebudované na pivovar a sladovnu, vzniklo 76 originálních bytů s industriálními prvky. Nabízí tak exkluzivní a osobité bydlení pro všechny, kteří touží získat výjimečný byt s unikátními detaily a působivou atmosférou, a přitom požadují klidné, komfortní bydlení v zeleni, občanskou vybavenost v dosahu a dobrou dostupnost do centra hlavního města. To vše rezidenční projekt Lochkov Lofts splňuje a navíc představuje citlivou symbiózu historických budov se soudobou architekturou v moderním stylu, což lze shrnout výrazem „úžasný Genius loci“.

Společnost Euro Ventures Prague


Euro Ventures je developerská společnost specializující se na výstavbu rezidenčních projektů a investorské aktivity. V České republice působí od roku 2004. Zaměřuje se především na rekonstrukci historických domů v širším centru Prahy a renovaci kulturních a průmyslových staveb v okolí hlavního města. Jedním z prvních úspěšně dokončených projektů Euro Ventures je renovace secesního domu z počátku 19. století v Mělnické ul. 10 na Malé Straně. Dalším úspěšným projektem je Žerotínova 40. Další projekt jsou ve fázi např. projekt U Turského rybníka, který je situován do malebné vesničky Tursko na západě Prahy mezi obcemi Roztoky a Kralupy nad Vltavou. Rekonstrukcí původních koníren a výstavbou nových řadových a bytových domů zde vznikne zajímavé bydlení ve venkovském stylu nedaleko rybníka s lipovou alejí.

CENTURY 21 Bonus Praha

Skupina BONUS Group, jejíž Česká část vstoupila v roce 2009 do realitní skupiny CENTURY 21, je na trhu již více jak 11 let a má 150 zaměstnanců a makléřů. Je tuzemskou jedničkou v prodejích developerských projektů a na českém trhu má v tomto segmentu – z hlediska pokrytí všech regionů –  nejsilnější postavení. Svou činnost provozuje ve dvaceti pobočkách v České republice, na Slovensku, v Rusku, ve Velké Británii a v USA. Její roční obrat v prodeji nemovitostí činní přes čtyři miliardy korun.