EUR 24.700

USD 22.902

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.700

USD 22.902

01. 09. 2009

0 komentářů

VEKRA garantuje dotaci na výměnu oken z programu Zelená úsporám

 


 

„Chceme, aby zákazníci, kteří uvažují o výměně oken, začali dotačního programu Zelená úsporám více využívat. Protože vyřízení žádostí o dotaci a zajištění projektu může být pro řadu zákazníků obtížné a zdlouhavé, rozhodli jsme se vyjít lidem vstříc,“ vysvětluje Milan Rusnák, generální ředitel skupiny Window Holding, jejíž je VEKRA součástí. „Zákazníkům navíc garantujeme, že dotaci získají – pokud ne, tak jim poskytneme na okna VEKRA slevu v hodnotě dotace, o kterou jsme jejich jménem žádali.“

„Zřídili jsme bezplatnou linku 800 777 666, která je v provozu každý den od 8 do 22 hodin. Zde získají vlastníci objektů odpovědi na všechny prvotní dotazy a předají operátorům svůj kontakt. Následně se jim pak v krátké době ozve jeden z našich odborných konzultantů, který poskytne detailní poradenství včetně vypracování samotného projektu i všech potřebných dokumentů a jejich podání na úřad,“ popisuje celý proces Simona Polášková, marketingová ředitelka skupiny Window Holding.

Zákazník tedy vedle standardních kroků při výměně oken předá firmě VEKRA navíc pouze plnou moc s ověřeným podpisem. Tou pověřuje společnost VEKRA zastupováním v řízení v rámci programu Zelená úsporám. Vše ostatní již za něj vyřídí pracovníci společnosti.

„Jsme si vědomi, že v současné době je pro domácnosti jakákoliv investice poněkud komplikovanější. Právě proto jsme se jim rozhodli s financováním výměny oken pomoci. Stačí, když na začátku zaplatí pouze tu část, kterou nepokrývá dotace. Zbytek překleneme z vlastních zdrojů – my tak budeme několik měsíců čekat, než bude dotace od státu vyplacena, ne náš zákazník,“ doplňuje výhody určené fyzickým osobám a domácnostem Stanislav Háša, finanční ředitel skupiny Window Holding.

Dotační program Ministerstva životního prostředí se stal dostupnější žadatelům o podporu v srpnu. Nově žadatelům stačí pro získání dotace splnit dílčí zateplení, díky kterému se sníží měrná roční spotřeba tepla alespoň o 20 %. K takovému kroku mnohdy stačí výměna oken – právě v této oblasti poskytuje VEKRA komplexní služby, díky kterým vlastník objektu získá okna s dotací nejjednodušším způsobem. Získání dotace je dostupné pro fyzické osoby a domácnosti, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce i podnikatelské subjekty.

REKLAMA

VEKRA nabízí řadu oken vyhovujících dotačnímu programu

Značka VEKRA nabízí řadu produktů, které díky kvalitnímu technickému zpracování odpovídají podmínkám programu Zelená úsporám. Pro výměnu velmi starých oken dobře poslouží například VEKRA Classic nabízející výborný poměr cena/výkon. Starší okna dobře nahradí technologicky propracovaný systém VEKRA Premium. Nebo VEKRA Technic. Příkladem dřevěných oken je pak řada EURO IV78 s propracovanou povrchovou úpravou, která podporuje tvarovou stálost všech prvků.
 

Více informací na www.vekra.cz.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.