Sobota 20. října. Svátek má Vendelín.

Vladimír Vojtíšek novým členem představenstva Hypoteční banky

23.10.2017 10:10 Tisková zpráva: Hypoteční banka

Představenstvo Hypoteční banky do svých řad přijmulo nového člena. Byl jím jmenován Vladimír Vojtíšek, který v Hypoteční bance od roku 2010 působil jako ředitel odboru Řízení rizik. Vojtíšek se zároveň stal i vrchním ředitelem pro rizika a finance.

Vladimír Vojtíšek bankovní kariéru zahájil v ČSOB v roce 1998 a prvních pět let působil na obchodních pozicích, poté zastával funkci manažera procesů v oblasti úvěrů a vývoje aplikací. O dalších pět let později již toto oddělení řídil. Jako ředitel odboru Řízení rizik v Hypoteční bance pracuje od roku 2010. Vojtíšek vystudoval Bankovní Institut vysokou školu v Praze, obor finance. Ve volném čase nejraději cestuje a fotografuje.

Novou mluvčí Hypoteční banky je Andrea Vokálová

V rámci integrace marketingové komunikace v ČSOB, posiluje Andrea Vokálová tým komunikace a na místě mluvčí Hypoteční banky vystřídá Marii Mockovou, která má nově na starosti vedení útvaru marketingu Hypoteční banky. Andrea Vokálová prošla širokým spektrem pozic na zajímavých pracovištích například na kbelském vojenském letišti, v certifikační společnosti SGS v oblasti Automotivu nebo ve výzkumu a vývoji nových technologií ve společnosti Ingersoll-Rand. Poslední dva roky působila na pozici asistentky představenstva Hypoteční banky. Vystudovala na VŠFS obor PR, marketing a media se zaměřením na tiskovou mluvčí. Ve volném čase ráda sportuje, tančí, čte a pečuje o koně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.