Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Výstavba bytů v Jesenici startuje další etapou projektu “V Roháči“

17.09.2010 11:09 Tisková zpráva:

„Specializujeme se na  levné startovací byty pro mladé lidi s nejvýhodnější cenou v Praze a okolí.“ říká marketingový manažer společnosti BEMETT a.s Jan Koubík a dodává: „Mladí zájemci o bydlení považují nízkou ceny za hlavní kritérium, díky tomu jsme měli celou polovinu bytů z první etapy  vyprodanou ještě před samotným zahájením stavby – a také byty v druhé a třetí etapě se prodávají v obdobném tempu.“

Velikost  bytů v Jesenici se pohybuje od 1+kk až po 3+kk a jejich ceny začínají na 33.000 a končí  40.750 Kč/m². Financování výstavby je zajištěno jak z vlastních zdrojů developera, tak dodavatelským úvěrem silné a stabilní stavební firmy Konstruktiva Branko a.s. Za účelem realizace tohoto projektu vzniklo konsorcium společností BEMETT a již zmíněné firmy Konstruktiva Branko a.s.

Cena nejlevnějších bytů tak začíná na částce 1,5 mil. Kč a končí na 3,2 mil. Kč u největších bytů. Celý obytný soubor bude nakonec čítat přibližně 174 bytových jednotek. Nová výstavba počítá jak s občanskou vybaveností tak i s vybudováním centrálního parku a několika dětských hřišť přímo v lokalitě.