EUR 24.885

USD 23.151

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.885

USD 23.151

03. 09. 2009

0 komentářů

Výstavba první fáze projektu Modřanský Háj v plném proudu

 


 

„Jsme rádi, že můžeme zahájit naši výstavbu v současné nelehké ekonomické situaci, kdy mnoho společností odkládá své projekty. QPG tak na trh vysílá jasný signál, projekt Modřanský Háj vstoupil do své realizační fáze a budoucí rezidenti se mohou těšit na první byty v létě roku 2010. Naše společnost dodává zájemcům o nové bydlení jistotu a nabízí novou alternativu ke kvalitnímu rodinnému bydlení,“ říká Stephen Haigh, ředitel QPG pro Českou republiku.
  

Modřanský Háj je výjimečný projekt na českém trhu, který představuje revoluční koncept bydlení.  Nabízí široké spektrum bydlení: bytové domy, terasové domy, vilové domy a dvojvily. Projekt je situován v pražských Modřanech v blízkosti lesa Modřanská rokle – Cholupice, který obyvatelům poskytne pocit, že žijí na venkově a přitom jen několik minut od centra města. K projektu rovněž náleží různé variace zahrad, balkónů, teras a parkovacích míst. Důraz je kladen na úložný prostor, oddělení technického zázemí a na garážové parkovací stání. Základní ceny bytů začínají od 55 000 Kč/m² (včetně DPH).  První fáze projektu čítá 122 bytových jednotek. S projektem je možné se blížeji seznámit v prodejním centru v nákupní pasáži Černá růže v ulici Na Příkopě v Praze 1. 

„Modřanský Háj je autentický projekt, ušitý na míru dané lokalitě, což se u projektů podobné velikosti nestává tak často. Jsem velmi rád, že jsme spolu s developerem našli ideální řešení a zkombinovali tak ambici developera a vizi architekta.  Projekt je plně v souladu s bezprostředním okolím, každý byt má kontakt s krajinou a zajišťuje potřebnou intimitu, ať již v podobě zahrad, předzahrádek nebo lodžií uvnitř bytů. Byty a domy byly navrhovány z interiéru do exteriéru, takže jsme zvolili větší okna, nízké parapety, výsledkem je, že příroda dodává barvu celému projektu. Zároveň jsme také dbali na ekonomickou udržitelnost. Sousedící les, blízkost řeky, bohaté možnosti sportovního vyžití a velmi dobrou občanskou vybavenost vidím jako klíčovou přidanou hodnotu pro budoucí rezidenty. Modřany mají velký potenciál, město sem postupně dorůstá, dochází tak k vyšší koncentraci obyvatel s tím, že narůstá i sociální různorodost a kvalita architektury,“ vysvětluje Boris Redčenkov, A69 – architekti s.r.o.        

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.