EUR 24.730

USD 22.807

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.730

USD 22.807

06. 10. 2009

0 komentářů

Výstaviště plné inspirace pro váš domov

 


 

Veletrh PRAGOINTERIER LIVING FAIR je výjimečnou příležitostí pro prezentaci nábytkářských novinek, moderního stylu, podlahovin, bytového textilu, svítidel, výtvarného umění, ale i potřeb pro domácnost. Poskytuje obchodníkům a návštěvníkům emotivní zážitek plný harmonie, elegance a luxusu z vystavených exponátů, možnost cenového porovnání a inspiraci při vybavování interiérů.

Ačkoli se současná finanční krize nevyhnula ani nábytkářskému oboru, letošního ročníku této nejdynamičtěji se rozvíjející akce na českém trhu v oblasti interiérů se účastní jak tradiční, tak i noví vystavovatelé. Celkově se na veletrhu bude na ploše 3 100 m² prezentovat 130 firem Z České republiky i zahraničí. Organizátor akce, Incheba Expo Praha, očekává přes 14 000 návštěvníků, mezi které jako vždy budou patřit jak obchodníci a odborníci z oboru, tak koncoví zákazníci.

Mezi nejvýznamnější nováčky veletrhu jistě patří například společnost Koryna, přední výrobce kuchyní v České republice, kterou charakterizuje heslo „Kuchyně je místo pro život“ a kombinace dokonalého provedení zboží s nadstandardním servisem. Opomenout nelze ani dalšího nového vystavovatele, soukromou českou firmu Ton s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou širokého sortimentu židlí, barových židlí, křesel, stolů, věšáků a zahradního nábytku a jejíž produkce je svým rozsahem největší v Evropě. V expozicích firem Koryna a Ton budou kromě prezentace kuchyní a sedacího nábytku probíhat také lákavé soutěže o kuchyňské spotřebiče značek Fagor, Siemens nebo Miele.

V sekci sedacího nábytku si návštěvníci budou moci prohlédnout mimo jiné inspirativní expozice firem JV Pohoda, Bytcentrum či Noma nábytek. Odborné poradenství a originální návrhy řešení renovací venkovních i vnitřních interiérů nabídne firma Jan Masopust – Portas. Exotický nábytek najdou návštěvníci u firem Jawa nebo fa:Kopa, nábytek z masivu z Indie, Indonésie a Malajsie nabídne firma El Trade.

Milovníci klasického rustikálního nábytku jistě nenechají bez povšimnutí stánek firmy Viola EU. Nejmodernější dětský nábytek představí firmy Delso a Dětský design. Na maminky s dětmi čeká v expozici Dětský design i kouzelník a řada soutěží. Milovníkům akvárií je připravena ukázat svá designová akvária firma Aquato. Bytový textil je na veletrhu zastoupen firmami Svitap J.H.J., Spíme.cz či Zdravé spaní. Chybět nebudou ani oblíbené houpací sítě prezentované společnostmi La Siesta a Intrea Piko, designové osvětlen nejen od firem Aprolux a Inge, dále gobelíny, moderní a perské koberce, doplňky do domácnosti a celá řada dalších výrobků.

REKLAMA

Nedílnou součástí veletrhu je umělecká sekce Art.Eu, v rámci níž nabídnou svá díla a výrobky výtvarníci, malíři, sochaři a výrobci keramiky. Jako vánoční dárek nebo jen tak pro radost si můžete zakoupit překrásné dřevěné sochy výtvarníka pana Vyviala nebo se potěšit keramikou firmy Keramika Strunovi, keramikou Maříž nebo uměleckými díly výtvarnic Jaroslavy Šetelíkové a Mii Valéry.

Extravagantní designové exponáty se představí v Salonu novinek a designu. Připravena je i nová soutěž Top Decor o prostřený stůl s vánoční tématikou. V rámci doprovodného programu návštěvníky zaujmou přednášky o barevnosti, vzorech tapet a různých optických úpravách v interiéru. Poradna bytových designérů projektu Umíme udělat domov poskytne bezplatné poradenství. Pro výrobce nábytku je připraven odborný seminář pořádaný Asociací českých nábytkářů, v rámci projektu Inkubátor je na veletrhu realizována expozice Asociace českých nábytkářů k podpoře značky Česká kvalita – Nábytek. Probíhat bude i oblíbená návštěvnická soutěž o ceny za 100 000,- Kč, soutěž Obří šálek o porcelán firmy Villeroy & Boch a další neméně lákavé soutěže.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.