Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

Začal boj o klienta ve sjednávání hypoték a úvěrů

12.05.2011 01:05 Tisková zpráva:

V poslední době se stále zvětšuje množství a typy finančních produktů a nezasvědcený člověk se v nich jen těžko může orientovat. Dá se říci, že je téměř nemožné si vlastními silami vybrat ideální produkt. Díky tomu stále roste význam práce finančních poradců a osobních bankéřů. Tato služba samozřejmě něco stojí a není to málo. Jejich honorář se projeví v skryté provizi, kterou pak zaplatí klient.

Proto se celosvětově stalo velmi populární sjednávání úvěru přes internet. Klient si zde jednoduše zvolí, o jaký finanční produkt má zájem a následně obdrží několik nabídek od různých poradců. Pak si stačí jen vybrat, která bude nejvýhodnější.

Zadání poptávky klient neplatí, dokonce si provozovatel portálu neúčtuje ani provizi při uzavření smlouvy mezi klientem a makléřem, jako je to u jiných webů. Navíc je zadavatel poptávky pro poskytovatele anonymní až do okamžiku odsouhlasení nabídky zadavatelem. Jediným platícím jsou makléři, pro které měsíční paušál představuje pouze zlomek výdělku, který díky novým klientům může získat. Navíc každý nově se registrující makléř může služeb portálu vyžít zdarma.