EUR 25.375

USD 23.385

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.375

USD 23.385

Zájem o přefinancování úvěrem od ČMSS výrazně roste. ČMSS otevírá stránku www.preuverovani.cz

 


 

Čtvrtletním výsledkům úvěrového obchodu ČMSS dominuje jedinečný rekord za měsíc březen. V tomto měsíci poskytla Liška úvěry na bydlení v objemu větším než 3,1 miliardy korun. To je rekord ČMSS i celého oboru stavebního spoření v ČR. A růstový trend signalizují i výsledky za měsíc duben.

Růst objemu poskytovaných úvěrů významně podporuje i zvyšující se zájem o přeúvěrování hypoték. „Po našich úvěrech je v současnosti opravdu vysoká poptávka. Mnozí klienti, kteří dosud měli hypoteční úvěr, se rozhodují pro přeúvěrování právě u nás.  U Lišky získávají zaručený dlouhodobý neměnný úrok,“ zdůrazňuje člen představenstva ČMSS Manfred Koller.

Nejběžnějším případem je přeúvěrování koupě bytu nebo rodinného domu. Bude-li původní zatížení shodné nebo vyšší než z nově poskytovaného úvěru od ČMSS, tak klient nepotřebuje k žádosti žádné podklady o bonitě. K žádostí navíc stačí přiložit pouze kopie listu vlastnictví a kupní smlouvy. A pokud nesplacená část hypotéky tvoří maximálně 80 procent kupní ceny, tak není třeba ani standardních dokladů pro zajištění úvěru.

Na rostoucí poptávku po přeúvěrování reaguje též nová komunikační kampaň ČMSS, která startuje již 1. května t.r. „Důraz klademe na profesionalitu a kvalitu poradenství. A právě s tímto cílem otevíráme i speciální webovou stránku www.preuverovani.cz,“ uvádí ředitel  marketingu a komunikace ČMSS Rostislav Trávníček. Jde o netradiční stránky, které využívají široké možnosti dnešního internetu. V bankovním sektoru se nesporně jedná o jedinečný počin.

Základním stavebním kamenem kampaně je nový internetový portál www.preuverujte.cz, který bude mj. také propagován speciálními tiskovými inzeráty ve vybraných médiích. Zájemce o podrobnější informace přivítají na webu www.preuverovani.cz virtuální poradci. Ti jej provedou celou problematikou a poskytnou důležité základní informace. A poté zprostředkují kontakt na místně příslušného finančního poradce ČMSS. Ten zájemci zpracuje projekt přeúvěrování přesně na míru.

REKLAMA

Tisková zpráva ČMSS

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.