EUR 24.745

USD 22.792

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.745

USD 22.792

16. 09. 2009

0 komentářů

Zelená úsporám: téměř 2000 žádostí o garantovanou dotaci za pouhé dva týdny

 


 

„Naším cílem bylo, aby zákazníci, kteří uvažují o výměně oken, začali dotačního programu Zelená úsporám více využívat. Protože vyřízení žádostí o dotaci a zajištění projektu může být pro řadu zákazníků obtížné a zdlouhavé, rozhodli jsme se vyjít lidem vstříc. Jejich zájem potvrdil, že jsme se rozhodli správně,“ vysvětluje Milan Rusnák, generální ředitel skupiny Window Holding, jejíž je VEKRA součástí.„Zájem byl tak veliký, že jsme na bezplatné lince 800 777 666, kde žádosti přijímáme, museli ztrojnásobit počet operátorů. Proto se omlouváme všem, kteří měli problém se na linku v prvních dnech dovolat – nyní můžeme zaručit, že pokud se někdo nedovolá, bude do 48 hodin zpětně kontaktován na čísle, ze kterého volal. V případě narůstajícího zájmu jsme připraveni na další posílení linky,“
říká Simona Polášková, marketingová ředitelka skupiny Window Holding.

Princip garantované dotace

VEKRA, která je součástí skupiny Window Holding, začala svým zákazníkům nabízet kompletní poradenství a zároveň garanci získání dotace z programu Zelená úsporám 1. září. Domácnostem zároveň pomůže s financováním jejich projektu – zákazníci tak zaplatí pouze částku, kterou nepokrývá dotace. Všichni zájemci o dotaci na výměnu oken mohou volat na bezplatnou telefonní linku 800 777 666. Společnost VEKRA již vyřídí všechny potřebné náležitosti včetně vypracování projektu a jeho podání na úřad. Pokud bude žádost o dotaci státem odmítnuta, poskytne VEKRA zákazníkovi na pořízení otvorových výplní slevu ve výši odpovídající neudělené dotaci.

Zelená linka je v provozu denně včetně víkendů od 8 do 22 hodin a vyřídí veškeré žádosti i nejasnosti týkající se dotačního programu. Jestliže se volající z jakéhokoliv důvodu na Zelenou linku nedovolá, operátoři jej do 48 hodin sami kontaktují zpět. Pro garantované získání finančních prostředků z programu Zelená úsporám stačí předat firmě VEKRA plnou moc s ověřeným podpisem dokládajícím plné zastoupení ve vyřizování celého procesu a výpis z katastru nemovitostí. Vše ostatní již za něj vyřídí pracovníci společnosti. Získání dotace je dostupné pro fyzické osoby a domácnosti, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce i podnikatelské subjekty.

REKLAMA

VEKRA nabízí řadu oken vyhovujících dotačnímu programu

Značka VEKRA nabízí řadu produktů, které díky kvalitnímu technickému zpracování odpovídají podmínkám programu Zelená úsporám. Pro výměnu velmi starých oken dobře poslouží například VEKRA Classic nabízející výborný poměr cena/výkon. Starší okna dobře nahradí technologicky propracovaný systém VEKRA Premium. Nebo VEKRA Technic. Příkladem dřevěných oken je pak řada EURO IV78 s propracovanou povrchovou úpravou, která podporuje tvarovou stálost všech prvků.

Pro více informací navštivte www.vekra.cz.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.