Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

GE Money Bank svým klientům sníží sazbu hypotéky

Slevu 0,2 % na úrokové sazebě hypotéky nabízí GE Money Bank svým klientům, kteří budou aktivně využívat některé z kont Genius. Další slevu – 0,25 % – nabízí u refinančních hypoték.

Slevu 0,20 % na úrokové sazbě z hypotéky nyní nabízí GE Money Bank novým i stávajícím klientům (po skončení fixačního období). Podmínkou je zasílání pravidelného příjmu na účet Genius Active/Active+ nebo Genius Gold. Tato nabídka se vztahuje na všechny hypoteční produkty GE Money Bank. Klienti, kteří uvažují o Refinancování hypotéky u GE Money bank a zároveň aktivně využívají některý z těchto účtů mohou navíc získat 0,25% slevu ze sazby na Refinacování hypotéky. Původní hypotéku jim tedy GE Money Bank refinancuje s výslednou slevou 0,45 %.

„Díky spojení běžného účtu a hypotéky u GE Money Bank klienti získávají slevu na sazbě hypotečního úvěru a tím si snižuji svoje měsíční splátky. Slevu je navíc možné využívat po celou dobu splácení hypotečního úvěru,“ řekl Michal Tuček, manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank. „V průběhu října také probíhá akce 50% sleva na poplatku za zpracování hypotéky pro 5-letou fixaci,“ dodal Michal Tuček.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *