Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

Nejdražší dům světa prý nosí smůlu. Majitel v něm nechce bydlet

V Bombaji si obchodní magnát nechal postavit monstrózní nedobytný dům o 27 patrech. Bydlet v něm ale nakonec nechce, nosí prý smůlu.

Magnát se při stavbě domu neřídil hinduistickým učením Vastu šastra. To klade důraz na uspořádání domu podle světových stran a přináší tak obyvatelům duševní harmonii. L
uxusní rezidence nemá na východní straně dostatek oken, kvůli tomu nemůže přijímat dostatek světla.

Uspořádání oken 
vede k nedorozumění mezi členy rodiny a způsobuje obyvatelům potíže. Když člověk velmi tvrdě pracuje, dosahuje jen velmi malých úspěchů. Podle učení Vastu šastra totiž přichází nejvíce negativní energie ze západní strany.

V domě už rodina bohatého obchodníka nebydlí, přitom 173 metrů vysoká rezicence nabízí kromě lázní, fitness centra a tanečních sálů také plavecký bazén a kinosál pro padesát lidí. Obrovská stavba o obytné ploše 37 tisíc metrů čtverečních stála jednu miliardu dolarů.

Zdroj: iDNES.cz

Předchozí článek: «
Následující článek: »

1 komentář k článku “Nejdražší dům světa prý nosí smůlu. Majitel v něm nechce bydlet”

  1. valesek napsal:

    proc nenapisete jmeno toho bohace?
    Proc nenapisete jmeno toho bohace? Nejedna se nahodou o Mukeshe Ambaniho ? Dum se jmenuje „Antilla“ a tady v odkazu je na prvnim miste http://www.overseaspropertymall.com/property-type/billionaire-homes/worlds-most-expensive-homes-2010-update/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *