Středa 05. srpna. Svátek má Kristián.

Valentýnskou hypotéku bez poplatků nabízí i ČSOB a Poštovní spořitelna

ČSOB spolu s Poštovní spořitelnou nabízí na svých pobočkách vyřízení hypotéky bez zpracovatelského poplatku. Zvýhodněná nabídka je v platnosti do konce února 2011.

ČSOB od dnešního dne až do odvolání nabízí hypotéky bez poplatku za zpracování úvěru. Nabídka se vztahuje na všechny typy fixací. Valentýnská akce se nevztahuje na americkou hypotéku, předhypoteční úvěr a hypotéku do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Standardně si ČSOB účtuje podle nového sazebníku za vyřízení hypotéky  0,6 % z požadované částky úvěru.

Odpuštění poplatku za vyřízení hypotečního úvěru nabízí také Poštovní spořitelna. "Mimo zrušení poplatku za zpracování chceme také odměnit naše zákazníky, kteří využívají Era osobní účet. Pokud si klient nechává zasílat mzdu na osobní účet, ze kterého bude zároveň splácet hypotéku, a uzavře si pojištění majetku i schopnosti splácet, získá ještě další slevu ve výši 0,25 % z úrokové sazby,“ popisuje Aleš Pospíšil z Poštovní spořitelny.
Tato nabídka platí pro hypotéky do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti na všechny délky fixačního období. Slevu z úrokové sazby ve stejné výši a za stejných podmínek mohou získat také klienti ČSOB, kteří budou využívat účet
ČSOB Aktivní konto.

Zdroj:
Tiskové zprávy ČSOB a Poštovní spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *