EUR 24.660

USD 25.565

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.2 %

EUR 24.660

USD 25.565

Buřinka opět bodovala v soutěži Zlatá koruna

 

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) opět uspěla v soutěži Zlatá koruna a získala stříbrné ocenění pro online stavební spoření. Jedná se o první zcela online stavební spoření, které lze uzavřít od začátku až do konce z pohodlí domova pro celou rodinu. Není tedy nutné následně navštívit pobočku ani poradce. Online stavební spoření od zahájení své existence před necelými 3 lety v této soutěži zabodovalo pokaždé.   


Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003. Soutěžící produkty jsou rozdělené do 18 kategorií a posuzuje je odborná porota. Buřinka získala se svým online stavebním spořením cenu v kategorii Stavební spoření.
 „Získat Stříbrnou korunu v tak tvrdé konkurenci je skvělý úspěch a vážíme si ho o to více, že jsme se na cestu online sjednávání vydali jako první mezi stavebními spořitelnami,“ říká Jana Hrušková, ředitelka útvaru Produkty a marketing v Buřince. A dodává: „Těší nás, že podle ukazatele „Hodnoti.me“, kde je aktuálně 4 700 recenzí klientů, naše produkty doporučuje 98% z nich. Z vysoce konkurenčního prostředí, které podporuje i soutěž Zlatá koruna, tak profituje především spotřebitel, kterému se dostává stále lepších služeb a produktů.“.
Sjednání online stavebního spoření je velmi jednoduché. K jeho uzavření stačí kopie 2 osobních dokladů (plus pro dítě kopie rodného listu), kopie výpisu z účtu a provedení aktivační platby. Smlouva je uzavřena během několika minut. Všechny benefity stavebního spoření včetně zhodnocení vkladů a státní podpory u online stavebního spoření zůstávají. Nezanedbatelnou výhodou je finanční úspora, kdy Buřinka nabízí uzavření smlouvy na svém webu s cílovou částkou až 400 tisíc korun za jednotnou paušální cenu 495 korun. „Podle interních statistik sjednávají klienti v online stavebním spoření průměrně vyšší cílovou částku o 30 000 Kč. Nejčetnější je maximální cílová částka 400 000 Kč především pro unikátnost jednotné paušální ceny,“ uvádí Jana Hrušková.
Navíc v červnu, díky oslavě 25 let na českém trhu, připravila Buřinka pro své klienty dárek v podobě uzavření online stavebního spoření zcela ZDARMA. Nabídka platí od 25. května od 25. června 2019. Díky této akci klient může dosáhnout na zhodnocení vkladů až 3,6 % ročně.
Stříbrnou korunu v kategorii stavební spoření převzal 30. května 2019 na slavnostním galavečeru v TOP HOTELU Praha Stanislav Oliva, produktový manažer stavebního spoření Buřinky.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.23 Aktuální výše Hypoindexu

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%
Historie vývoje


Související články

Stavební spoření? Na šest let výhodné pro každého

Stavební spoření se státním příspěvkem je stále oblíbený spořicí produkt. A není divu. Od svého vzniku prokázalo vysokou míru bezpečí. A pro klienty obávající se tržního rizika přináší vyšší výnos, než jakého mohou dosáhnout kdekoliv jinde. Pro koho je stavební spoření výhodné?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

08. 09. 2022

Kdo se letos pustil do rekonstrukce, výrazně si připlatil

Domácnosti v České republice čelí nejenom nedostupnosti vlastního bydlení, ale i dražším rekonstrukcím. Náklady na ně začaly růst už loni z důvodu nedostupnosti stavebních materiálů. Toho je nyní až na výjimky dostatek, ale všudypřítomná inflace zvedla ceny rekonstrukcí o více než desetinu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

02. 09. 2022

Vláda diskutuje zrušení podpory stavebního spoření. Podle AČSS by to na obyvatelstvo mělo velmi nepříjemné dopady

Stavební spoření je v Česku velmi oblíbeným finančním produktem. Aktuálně jej využívají více než tři miliony klientů. Nyní je v rámci hledání úspor ve státním rozpočtu vážným kandidátem na „odstřel“. Zeptali jsme se proto tajemníka Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS) Jiřího Šedivého, jaké dopady by mělo zrušení státní podpory po 30 letech na stavební spoření.

Text: Milan Vodička

Foto: AČSS

17. 08. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.