EUR 24.495

USD 21.400

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.495

USD 21.400

Buřinka opět bodovala v soutěži Zlatá koruna

 

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) opět uspěla v soutěži Zlatá koruna a získala stříbrné ocenění pro online stavební spoření. Jedná se o první zcela online stavební spoření, které lze uzavřít od začátku až do konce z pohodlí domova pro celou rodinu. Není tedy nutné následně navštívit pobočku ani poradce. Online stavební spoření od zahájení své existence před necelými 3 lety v této soutěži zabodovalo pokaždé.   


Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003. Soutěžící produkty jsou rozdělené do 18 kategorií a posuzuje je odborná porota. Buřinka získala se svým online stavebním spořením cenu v kategorii Stavební spoření.
 „Získat Stříbrnou korunu v tak tvrdé konkurenci je skvělý úspěch a vážíme si ho o to více, že jsme se na cestu online sjednávání vydali jako první mezi stavebními spořitelnami,“ říká Jana Hrušková, ředitelka útvaru Produkty a marketing v Buřince. A dodává: „Těší nás, že podle ukazatele „Hodnoti.me“, kde je aktuálně 4 700 recenzí klientů, naše produkty doporučuje 98% z nich. Z vysoce konkurenčního prostředí, které podporuje i soutěž Zlatá koruna, tak profituje především spotřebitel, kterému se dostává stále lepších služeb a produktů.“.
Sjednání online stavebního spoření je velmi jednoduché. K jeho uzavření stačí kopie 2 osobních dokladů (plus pro dítě kopie rodného listu), kopie výpisu z účtu a provedení aktivační platby. Smlouva je uzavřena během několika minut. Všechny benefity stavebního spoření včetně zhodnocení vkladů a státní podpory u online stavebního spoření zůstávají. Nezanedbatelnou výhodou je finanční úspora, kdy Buřinka nabízí uzavření smlouvy na svém webu s cílovou částkou až 400 tisíc korun za jednotnou paušální cenu 495 korun. „Podle interních statistik sjednávají klienti v online stavebním spoření průměrně vyšší cílovou částku o 30 000 Kč. Nejčetnější je maximální cílová částka 400 000 Kč především pro unikátnost jednotné paušální ceny,“ uvádí Jana Hrušková.
Navíc v červnu, díky oslavě 25 let na českém trhu, připravila Buřinka pro své klienty dárek v podobě uzavření online stavebního spoření zcela ZDARMA. Nabídka platí od 25. května od 25. června 2019. Díky této akci klient může dosáhnout na zhodnocení vkladů až 3,6 % ročně.
Stříbrnou korunu v kategorii stavební spoření převzal 30. května 2019 na slavnostním galavečeru v TOP HOTELU Praha Stanislav Oliva, produktový manažer stavebního spoření Buřinky.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.7 Aktuální výše Hypoindexu

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%
Historie vývoje


Související články

(Ne)porazí „stavebko“ inflaci?

V jednom z minulých článků (https://www.investujeme.cz/clanky/kdy-se-vyplati-stavebko-na-sporeni/) jsme se věnovali tématu – Kdy se „Stavebko“ na spoření vyplatí. V propočtech jsme počítali s úrokovou sazbou na stavebním spoření + 1 % a s inflací ve výši 2%. Srovnání nám udělalo jakýsi obrázek výhodnosti SS (=stavební spoření). Jak je tomu však dnes, při inflaci na 6% hranici?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

07. 01. 2022

Co je v dnešní době luxusní bydlení? Pro někoho smart home, pro jiného vlastní byt

Dříve bylo považováno za luxus zděné jádro v panelákovém bytě nebo dokonce barevná televize.  Doba se změnila a zděné jádro už nikoho nezaujme. Za luxus je momentálně považujeme třeba chytrou domácnost ovládanou přes mobil, kuchyňskou deska z černého mramoru, exkluzivní zimní zahradu, saunu nebo vlastní bazén.

Text: František Veselý

Foto: freeimages.com

19. 11. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *