EUR 25.330

USD 23.782

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.330

USD 23.782

10. 10. 2016

0 komentářů

ČESKÁ POJIŠŤOVNA SPOUŠTÍ NOVOU KAMPAŇ NA POJIŠTĚNÍ MAJETKU

 


 

Zásadní novinkou je zbrusu nový kreativní koncept, který kampaň na pojištění Můj majetek zastřešuje. Jeho základem jsou kreslené postavičky ztělesňující potenciální rizika, která mohou nepříjemně zasáhnout do života každého člověka. V různých formátech se tak veřejnosti představí například CHMATÁCI, VELKÁ VODA či DENBLBEC – škodolibí záškodníci příznačně pojmenovaní podle konkrétního typu škody.

Kampaň vyzývá, aby se lidé nenechali těmito záškodníky v životě zastrašit a hravě na ně vyzráli díky novému  pojištění Můj majetek. „Cílem kampaně je zvýšit povědomí o benefitech nového pojištění. Hlavní sdělení tak stojí na informaci o srozumitelném a jednoduchém pojištění, které vám v případě nouze spolehlivě pomůže,“ vysvětluje Jan Chvojka, marketingový ředitel České pojišťovny.

Vedle představení produktové novinky si kampaň s novým kreativním konceptem klade za cíl zajistit, aby tento finanční produkt lidé automaticky zařadili mezi zvažovaná řešení při výběru pojištění. Kampaň cílí zejména na muže a ženy ve věku 30–55 let, na rodiny i jednotlivce s příjmem odpovídajícím průměrné domácnosti v ČR.

V mediamixu se nacházejí jednak tradiční nástroje – TV spot, tisková inzerce, přítomnost na internetu, velkoformáty ve velkých městech po celé ČR, CLV v malých i velkých městech, hypercubes před obchodními centry, ale také celá řada netradičních formátů. „Jmenovat mohu atypické inzeráty, například postavičky záškodníků umístěné kontextuálně přímo v článcích, instalace v obchodních domech či na zastávkách hromadné dopravy,“ dodává Jan Chvojka. Celou kampaň pak doplňují online aktivity soustředěné především na sociálních sítích a microsite VyzrajteNaZaskodniky.cz.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývoje


Související články

Stéphane Corbet, generální ředitel Komerční pojišťovny

Stéphane Corbet: Klient se nemusí bát, že bude podpojištěn

Komerční banka začala nedávno nabízet pojištění nemovitostí a pojištění domácnosti. Čím se liší od ostatních produktů na trhu? „Eliminovali jsme riziko podpojištěnosti,“ říká Stéphane Corbet, generální ředitel Komerční pojišťovny.

Text: Petr Zámečník

26. 03. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *