Čtvrtek 28. května. Svátek má Vilém.

ČMSS nabízí zvýhodněné 1+1 spoření pro rodiny

02.04.2019 10:04 Tisková zpráva: Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna od počátku dubna zvýhodňuje klienty, kteří si v rámci rodiny chtějí uzavřít více smluv o stavebním spoření. Každou druhou smlouvu nově získají klienti bez poplatku za uzavření. V letošním roce lze očekávat pokračující oživení zájmu
o stavební spoření.

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) připravila novou nabídku pro ty klienty, kteří chtějí v rámci rodiny spořit na více smlouvách o stavebním spoření. „Ke každé uzavřené smlouvě o stavebním spoření lze nově uzavřít druhou bez vstupního poplatku. Chceme tímto krokem především upozornit na možnost využít státní podpory pro více členů jedné rodiny. Třeba čtyřčlenná rodina může získat od státu příspěvek na stavební spoření ve výši až 8000 Kč ročně,“ vysvětluje důvody nové nabídky místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.

Sleva 100 % ze vstupního poplatku platí pro cílové částky do 200 tisíc korun, klient tak může při uzavření druhé smlouvy v rodině ušetřit 2000 Kč. Akce platí do konce května. Při ideální měsíční úložce a nulovém vstupním poplatku tak zhodnocení ve stavebním spoření ČMSS dosahuje 3,5 %.

Stavební spořitelny loni meziročně navýšily prodej nových smluv o 15 procent. Pozitivní je
i výhled na letošní rok, kdy by mělo dojít k dalšímu růstu a počet nově uzavřených smluv by měl přesáhnout 500 tisíc. Stavební spoření dlouhodobě nabízí mezi zabezpečenými produkty nejvyšší výnos.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *