EUR 24.350

USD 22.389

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.350

USD 22.389

19. 10. 2023

0 komentářů

CREDITAS Real Estate dokončuje první etapu rezidenčního projektu Nové Boroviny v Kladně, nabídne celkem 161 bytů

 

Aktuálně dokončovaná rezidence Nové Boroviny společnosti CREDITAS Real Estate přivítá na začátku příštího roku první obyvatele. V první etapě projektu je 161 bytů o dispozicích od 1+kk po 4+kk, část bytů je již prodaná. Novinkou je možnost koupit si kompletně vybavený byt ve standardu na míru zařízeného vzorového bytu.

Loading 

Klidné bydlení v komorním projektu, bezpečí uzavřeného areálu, spousta zeleně, kompletní občanská vybavenost a rychlá dojezdová vzdálenost do Prahy činí z kladenského projektu Nové Boroviny společnosti CREDITAS Real Estate ideální volbu pro ty, kteří preferují nové bydlení ve vysokém standardu, případně se poohlíží po vhodné investici v blízkosti hlavního města.

Projekt se skládá ze čtyř bloků, každý s pěti nadzemními podlažími a výtahy. Jedním z nejvýraznějších prvků celého areálu je vzdušný zelený vnitroblok, který nabízí dokonalý prostor k relaxaci a odpočinku na pohodlných lavičkách. Přízemní byty mají předzahrádky. K dispozici jsou také byty s balkony nebo terasami, které nabízejí hezký výhled na okolní krajinu. Samozřejmostí je dostatečný počet sklepů a parkovacích stání.

V projektu Nové Boroviny mají klienti možnost pořídit si plně zařízený byt ve standardu vzorového bytu. Díky tomu získají komfortní a na míru řešené bydlení bez nutnosti dalších investic. Budou se moci ihned nastěhovat a bydlet. Ušetří si tak spoustu času i starostí se zařizováním,“ zmiňuje velkou výhodu projektu Tomáš Drábek, obchodní ředitel CREDITAS Real Estate.

Dostupné bydlení kousek od Prahy

Jedním z faktorů, který zvyšuje atraktivitu Kladna coby vhodné lokality pro bydlení, je v porovnání s Prahou nižší pořizovací cena nemovitostí. Oproti hlavnímu městu jsou zde nemovitosti cenově dostupnější.

REKLAMA

Kladno nabízí zájemcům o bydlení i další výhody. Patří mezi ně perfektní dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost a okolí, které vybízí k pěším výletům nebo projížďkám na kole. Dobré dálniční spojení umožňuje snadnou a rychlou dopravu mezi Kladnem a Prahou. Plánovaná rychlodráha mezi Prahou a Kladnem může do budoucna znamenat urychlení cestování veřejnou dopravou a další zvýšení zájmu o bydlení a investice v této lokalitě.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.01 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%
Historie vývoje


Související články

Jak správně formulovat inflační doložku v nájemní smlouvě?

Vysoké ceny nemovitostí a nedostupnost hypoték zvyšují zájem o nájemní bydlení a tržní nájemné roste. Pronajímatelé tak často hledají cesty, jak již sjednané nájemné jednostranně navýšit. Mají přitom pouze tři možnosti, které připadají v úvahu – na základě inflační doložky, souhlasu nájemce nebo rozhodnutím soudu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

04. 12. 2023

Proč se vyplatí koupit nemovitst teď? Vysoké nájemné roztočí na jaře kola hypotečního byznysu a tím i cen

Proč je výhodné investovat do vlastní nemovitosti právě nyní? Klíčovým faktorem ovlivňujícím blízké chování realitního trhu je stále rostoucí výše nájemného v České republice, což komplikuje hledání cenově dostupného bydlení. Průměrná cena nájmu ve městech se pohybuje okolo 300 Kč za metr čtvereční, což se mnoha lidem jeví jako neudržitelné.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

01. 12. 2023

Komentář: Zrušení dalšího omezení pro zájemce o hypotéku je dobrým krokem, trhu ale více pomohou až nižší sazby

Další bariéra pro zájemce o hypoteční úvěr už brzo padne. Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém posledním jednání zrušila už druhý z požadavků na klienty bank. Ty od prvního ledna nebudou u žadatelů o hypotéku muset posuzovat výši celkového dluhu žadatele vůči jeho ročnímu příjmu (DTI). Jediným kritériem požadovaným ČNB tak bude maximální výše […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

01. 12. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *