EUR 24.700

USD 22.902

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.700

USD 22.902

19. 10. 2023

0 komentářů

CREDITAS Real Estate dokončuje první etapu rezidenčního projektu Nové Boroviny v Kladně, nabídne celkem 161 bytů

 

Aktuálně dokončovaná rezidence Nové Boroviny společnosti CREDITAS Real Estate přivítá na začátku příštího roku první obyvatele. V první etapě projektu je 161 bytů o dispozicích od 1+kk po 4+kk, část bytů je již prodaná. Novinkou je možnost koupit si kompletně vybavený byt ve standardu na míru zařízeného vzorového bytu.

Loading 

Klidné bydlení v komorním projektu, bezpečí uzavřeného areálu, spousta zeleně, kompletní občanská vybavenost a rychlá dojezdová vzdálenost do Prahy činí z kladenského projektu Nové Boroviny společnosti CREDITAS Real Estate ideální volbu pro ty, kteří preferují nové bydlení ve vysokém standardu, případně se poohlíží po vhodné investici v blízkosti hlavního města.

Projekt se skládá ze čtyř bloků, každý s pěti nadzemními podlažími a výtahy. Jedním z nejvýraznějších prvků celého areálu je vzdušný zelený vnitroblok, který nabízí dokonalý prostor k relaxaci a odpočinku na pohodlných lavičkách. Přízemní byty mají předzahrádky. K dispozici jsou také byty s balkony nebo terasami, které nabízejí hezký výhled na okolní krajinu. Samozřejmostí je dostatečný počet sklepů a parkovacích stání.

V projektu Nové Boroviny mají klienti možnost pořídit si plně zařízený byt ve standardu vzorového bytu. Díky tomu získají komfortní a na míru řešené bydlení bez nutnosti dalších investic. Budou se moci ihned nastěhovat a bydlet. Ušetří si tak spoustu času i starostí se zařizováním,“ zmiňuje velkou výhodu projektu Tomáš Drábek, obchodní ředitel CREDITAS Real Estate.

Dostupné bydlení kousek od Prahy

REKLAMA

Jedním z faktorů, který zvyšuje atraktivitu Kladna coby vhodné lokality pro bydlení, je v porovnání s Prahou nižší pořizovací cena nemovitostí. Oproti hlavnímu městu jsou zde nemovitosti cenově dostupnější.

Kladno nabízí zájemcům o bydlení i další výhody. Patří mezi ně perfektní dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost a okolí, které vybízí k pěším výletům nebo projížďkám na kole. Dobré dálniční spojení umožňuje snadnou a rychlou dopravu mezi Kladnem a Prahou. Plánovaná rychlodráha mezi Prahou a Kladnem může do budoucna znamenat urychlení cestování veřejnou dopravou a další zvýšení zájmu o bydlení a investice v této lokalitě.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Digitalizace stavebnictví v úzkých. Chybí čas na přípravu, hrozí chaos

Vznik nového stavebního zákona provázely bouřlivé diskuse a při jeho přípravě muselo dojít k řadě kompromisů. Jednoznačným pozitivem ale měla být digitalizace stavebního řízení s účinností od 1. Července 2024. Jenže pár týdnů před spuštěním nemá za sebou Informační systém stavebního řízení ani pořádné testování, navíc si jej úředníci neměli šanci osahat v praxi.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

12. 06. 2024

Swiss Life Hypoindex červen 2024: Úrokové sazby hypoték hlásí bezvětří

Již pátý měsíc se měřeno Swiss Life Hypoindexem úrokové sazby hypotečních úvěrů prakticky nehýbou. Průměrný úrok se pohybuje mírně nad 5,5 % p. a. Optimistické představy, že sazby hypoték budou více kopírovat poměrně svižné tempo České národní banky a v polovině roku se běžně budou pohybovat pod pětiprocentní hranicí, se nenaplnily, a hned tak nenaplní. […]

Text: Milan Vodička

Foto: Swiss Life Select

07. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *