Úterý 24. října. Svátek má Nina.

DB Schenker vystaví v Číně logistické centrum za více než 20 milionů eur

06.10.2014 11:10 Tisková zpráva:

V novém logistickém centru o rozloze 45 tisíc m2 bude probíhat distribuce náhradních dílů a součástek pro místní podniky vyrábějící automobily. Projekt je ve fázi schvalování ze strany čínských státních orgánů. Začátek výstavby je plánovaný na rok 2015.

Tento společný podnik je dalším významným krokem na cestě k upevnění naší vedoucí pozice na trhu kontraktační logistiky v Číně,“ řekl Dr. Thomas C. Lieb, předseda představenstva DB Schenker AG. „Součástí naší strategie je mít zastoupení ve všech rostoucích čínských regionech a nabízet našim zákazníkům po celém světě logistické služby co nejvyšší kvality,“ dodal Dr. Thomas C. Lieb.

Šen-jang (Shenyang) je jedním z největších center automobilového průmyslu v Číně a je tak v popředí zájmu zahraničních i čínských investorů. Společnost DB Schenker zde působí již od roku 2003. Pobočka, ve které pracuje 25 zaměstnanců, nabízí celé spektrum spedičních a logistických služeb. Za dobu existence pobočky získali její zaměstnanci odborné znalosti v oblasti služeb pro automobilový průmysl, včetně přímých dodávek na výrobní linky. DB Schenker má celosvětově v této oblasti bohaté zkušenosti. Zajišťuje například balení autodílů ve velkém logistickém centru v Lipsku, odkud je následně přepravuje do Číny. Tam je ve výrobních procesech využívají přední výrobci automobilů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *