EUR 24.725

USD 22.775

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.725

USD 22.775

18. 08. 2023

0 komentářů

Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován

 

Luxusní projekt Harrachov Peaks v krkonošském středisku Harrachov dospěl ke kolaudaci. Vzniklo zde celkem 16 designových apartmánů v nejvyšších standardech, které si noví majitelé mohou přebírat od léta. Zájemci o druhé bydlení v přírodě i výhodnou investici do nemovitosti se mohou na podzim těšit na představení vzorové jednotky. Prodej apartmánů exkluzivně zajišťuje realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Loading 

Komorní developerský projekt Harrachov Peaks se 16 moderními apartmány o dispozicích od 1+kk do 4+kk a užitné ploše 52 až 156 m² byl dokončen. Ke každému z nich náleží terasa nebo balkon. Samozřejmostí je vysoký standard vybavení jako např. dubové podlahy, kvalitní keramika i koupelnová sanita, dřevohliníková okna s izolačním trojsklem, podlahové vytápění či rekuperace. Maximální energetický komfort v apartmánovém domě přinese vlastní plynová kotelna, podlahové vytápění jednotek a rekuperační jednotky. Projekt má rovněž přípravu na fotovoltaickou elektrárnu. Budoucí rezidenti se mohou dále těšit na soukromé wellness se saunou a vířivkou. Využívat mohou také fitness s posilovnou o výměře 40 m². Příjemné trávení volného času na čerstvém vzduchu pak nabízí hřiště pro děti či místa pro sousedské posezení u ohně.

Apartmánový dům v Harrachově, jehož design vychází z tradiční architektury zdůrazňující charakter původních chalup, je zastřešen sedlovými střechami. Příjemný horský ráz mu dodává obložení fasády thermo borovicí a kamennými pásky z balkánské žuly.

 „V projektu Harrachov Peaks teď po kolaudaci probíhají poslední drobné dodělávky a současně připravujeme předání prodaných jednotek i prohlídky klientských změn. Znát jsou už také zahradní úpravy kolem domu,“ popisuje realitní makléřka Šárka Tichá ze společnosti Luxent – Exclusive Properties a dodává: „Prohlídky volných apartmánů jsou možné kdykoliv po dohodě. Na klienty navíc nyní čeká bonusová akce na zařízení bytu v hodnotě až 700 000 Kč podle typu jednotky, která platí až do konce letošního roku. Na podzim pak chystáme den otevřených dveří, kde bude možné získat více informací o možném investičním zhodnocení. Zároveň to bude příležitost si na vlastní oči prohlédnout chystaný originální vzorový apartmán, ale i sportovní a relaxační zázemí projektu a jeho krásné okolí.“

Druhé bydlení v Krkonoších s investičním potenciálem

„Stylové apartmány v projektu Harrachov Peaks nabízí skvělé místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku pro celoroční či druhé bydlení, ale také zajímavý potenciál atraktivní investiční příležitosti. Důkazem jejich nadčasovosti a exkluzivity, která zaručí kupujícím, že vkládají své finance do kvalitního bydlení, je například ocenění projektu ve 12. ročníku prestižní soutěže Realitní projekt roku. Ta je přehlídkou těch nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky a my máme radost, že projekt Harrachov Peaks vyhrál v kategorii Cena architektů v rámci Libereckého kraje,“ říká Šárka Tichá.

REKLAMA

Projekt vyrostl v oblíbeném horském centru Harrachov na okraji Krkonošského národního parku, který skýtá bohaté vyžití v létě i v zimě. Moderní středisko poskytuje skvělé podmínky pro lyžování, snowboarding, běžkování, ale i pro golf, cykloturistiku či další outdoorové aktivity. Mezinárodního věhlasu dosáhlo město jedním z pěti světových můstků pro lety na lyžích.

V okolí projektu kromě krásné přírody nechybí ani veškerá občanská vybavenost – od restaurací a obchodů, přes zdravotnická zařízení až po půjčovny sportovního vybavení. Nouze není ani o možnosti kulturního vyžití. Příjemná je i dojezdová vzdálenost do Prahy (cca 2 hodiny jízdy autem).

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Přijdou vám ceny nemovitostí v Praze drahé? Kde stojí metr čtvereční 1,3 milionu Kč?

Podle studie Savills World Cities Prime Residential Index 2023 zůstává Monako nejdražším rezidenčním trhem na světě s cenou za metr čtvereční téměř 1,3 milionu Kč (51 400 eur), což je o 0,9 % více než v roce 2022 a o 1 % méně než rekordní cena 51 900 eur z roku 2021. Nejdražší čtvrtí v knížectví je Larvotto s […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

24. 05. 2024

Startovací byty jsou ty nájemní. Smiřme se s tím

Ceny bytů pravděpodobně znovu vystřelí vzhůru. Trend poklesu úrokových sazeb pod pět procent na sebe nenechá dlouho čekat a ceny nemovitostí na to budou reagovat. Například mladí lidé by se měli připravit na to, že startovací byty prostě budou ty nájemní. Česká touha po vlastním bydlení pomalu mizí.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

23. 05. 2024

Dostupné bydlení – za 60 tisíc Kč za metr čtverečný mohou stavět družstva, města i obce

Nový byt v ceně od 51 000 Kč do 59 000 Kč za čtverečný metr, tedy třípokojový byt 70 m2 již od 3,6 milionu korun? Nejde o početní chybu, podvod ani návrat do roku 2015, kdy se za tuto cenu prodávaly byty i v Praze. V tomto cenovém rozpětí vycházejí přepočtem objemových cenových ukazatelů, který pro potřeby měst a […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *