EUR 24.495

USD 23.384

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.495

USD 23.384

18. 08. 2023

0 komentářů

Exkluzivní projekt Harrachov Peaks v Krkonoších je zkolaudován

 

Luxusní projekt Harrachov Peaks v krkonošském středisku Harrachov dospěl ke kolaudaci. Vzniklo zde celkem 16 designových apartmánů v nejvyšších standardech, které si noví majitelé mohou přebírat od léta. Zájemci o druhé bydlení v přírodě i výhodnou investici do nemovitosti se mohou na podzim těšit na představení vzorové jednotky. Prodej apartmánů exkluzivně zajišťuje realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Loading 

Komorní developerský projekt Harrachov Peaks se 16 moderními apartmány o dispozicích od 1+kk do 4+kk a užitné ploše 52 až 156 m² byl dokončen. Ke každému z nich náleží terasa nebo balkon. Samozřejmostí je vysoký standard vybavení jako např. dubové podlahy, kvalitní keramika i koupelnová sanita, dřevohliníková okna s izolačním trojsklem, podlahové vytápění či rekuperace. Maximální energetický komfort v apartmánovém domě přinese vlastní plynová kotelna, podlahové vytápění jednotek a rekuperační jednotky. Projekt má rovněž přípravu na fotovoltaickou elektrárnu. Budoucí rezidenti se mohou dále těšit na soukromé wellness se saunou a vířivkou. Využívat mohou také fitness s posilovnou o výměře 40 m². Příjemné trávení volného času na čerstvém vzduchu pak nabízí hřiště pro děti či místa pro sousedské posezení u ohně.

Apartmánový dům v Harrachově, jehož design vychází z tradiční architektury zdůrazňující charakter původních chalup, je zastřešen sedlovými střechami. Příjemný horský ráz mu dodává obložení fasády thermo borovicí a kamennými pásky z balkánské žuly.

 „V projektu Harrachov Peaks teď po kolaudaci probíhají poslední drobné dodělávky a současně připravujeme předání prodaných jednotek i prohlídky klientských změn. Znát jsou už také zahradní úpravy kolem domu,“ popisuje realitní makléřka Šárka Tichá ze společnosti Luxent – Exclusive Properties a dodává: „Prohlídky volných apartmánů jsou možné kdykoliv po dohodě. Na klienty navíc nyní čeká bonusová akce na zařízení bytu v hodnotě až 700 000 Kč podle typu jednotky, která platí až do konce letošního roku. Na podzim pak chystáme den otevřených dveří, kde bude možné získat více informací o možném investičním zhodnocení. Zároveň to bude příležitost si na vlastní oči prohlédnout chystaný originální vzorový apartmán, ale i sportovní a relaxační zázemí projektu a jeho krásné okolí.“

Druhé bydlení v Krkonoších s investičním potenciálem

„Stylové apartmány v projektu Harrachov Peaks nabízí skvělé místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku pro celoroční či druhé bydlení, ale také zajímavý potenciál atraktivní investiční příležitosti. Důkazem jejich nadčasovosti a exkluzivity, která zaručí kupujícím, že vkládají své finance do kvalitního bydlení, je například ocenění projektu ve 12. ročníku prestižní soutěže Realitní projekt roku. Ta je přehlídkou těch nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky a my máme radost, že projekt Harrachov Peaks vyhrál v kategorii Cena architektů v rámci Libereckého kraje,“ říká Šárka Tichá.

Projekt vyrostl v oblíbeném horském centru Harrachov na okraji Krkonošského národního parku, který skýtá bohaté vyžití v létě i v zimě. Moderní středisko poskytuje skvělé podmínky pro lyžování, snowboarding, běžkování, ale i pro golf, cykloturistiku či další outdoorové aktivity. Mezinárodního věhlasu dosáhlo město jedním z pěti světových můstků pro lety na lyžích.

REKLAMA

V okolí projektu kromě krásné přírody nechybí ani veškerá občanská vybavenost – od restaurací a obchodů, přes zdravotnická zařízení až po půjčovny sportovního vybavení. Nouze není ani o možnosti kulturního vyžití. Příjemná je i dojezdová vzdálenost do Prahy (cca 2 hodiny jízdy autem).

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.1 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%
Historie vývoje


Související články

Pokles cen nemovitostí podpojištění majetku v Česku nevyřešil

Podpojištění je vlastnost pojištění, která může lidi snadno připravit o peníze z plnění. V případě pojistné události může totiž pojišťovna, je-li majetek podpojištěn, krátit vyplacené pojistné plnění ve stejném poměru, o kolik je hodnota pojištěné věci vyšší než pojistná částka. Jak podpojištění vzniká, jak mu předcházet?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

03. 10. 2023

Česko v roce 2033 – v důsledku dominantní věkové skupiny 50 až 59 let bude zájem o menší byty

Není žádnou novinkou, že mnohé evropské země patří k nejrychleji stárnoucím zemím na světě. Za 10 let bude v Česku nejvíce obyvatel ve věku 50 až 59 let. Podobně jsou na tom další státy ve střední a východní Evropě. V Německu, Rakousku, Itálii nebo Francii bude dominantní věková skupina 60 až 69 let. Na druhém konci žebříčku je […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

O nemovitost může na konci roku přijít až 120 tisíc Čechů

Chybějící datum narození nebo nevyplněná adresa. I taková zdánlivá maličkost může způsobit to, že přijdete o svůj dům či pozemek. Na konci letošního roku totiž vyprší lhůta daná novým občanským zákoníkem k nápravě nesrovnalostí v katastru nemovitostí. Nemovitosti s nedostatečně identifikovatelným vlastníkem automaticky přejdou na stát. Je proto nejvyšší čas prověřit, zda jsou všechny údaje správné a aktuální […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 09. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *