Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

Fincentrum Reality pracuje s financemi klientů na oddělených účtech – ostatním realitkám na tuzemském trhu navzdory

23.09.2014 01:09 Tisková zpráva: Fincentrum

Oddělené účty pro rezervační poplatek, pro provizi nebo pro chod společnosti – to jsou jen základní oblasti, kterými se odlišuje společnost Fincentrum Reality od jiných realitních kanceláří na tuzemském trhu. U většiny z hráčů na realitním trhu jsou všechny poplatky skládány na jeden účet, což se může promítnout do stability kanceláře s budoucím negativním dopadem na klienta. Tomu chce Fincentrum Reality oddělenými účty předejít.  

V současnosti to ve Fincentrum Reality funguje tak, že je ve společnosti oddělený, tedy samostatný rezervační účet, na který klient skládá tzv. rezervační poplatek. Tento účet je pod auditorským dohledem a v žádném případě tyto peníze společnost nepoužívá na financování svého provozu. „Jeden účet pro všechno je standardem u většiny tuzemských kanceláří. V našem případě to děláme zcela jinak,“ vysvětluje provozní a marketingový ředitel Fincentrum Reality Martin Fojtík. K převodu prostředků z rezervačního fondu na provizní dochází u Fincentrum Reality až v momentě vzniku nároku na provizi, tedy například podpisem kupní smlouvy.

Společnost Fincentrum Reality dále pro klienty připravuje speciální účet pro úschovy kupní ceny. „V současné době nabízíme v první řadě úschovu u advokátů, kterou jsme schopni zprostředkovat. Nicméně klienti si čím dál více žádají právě úschovu na speciálním účtu u naší realitní společnosti. Proto připravujeme speciální podmínky pro takový účet, aby to pro klienta bylo bezpečné a byla zde 100% garance bezpečnosti nemanipulace s penězi,“ doplňuje Martin Fojtík.

Realitní společnost Fincentrum Reality vstoupila na trh v roce 2013. Dnes již má 180 agentů po celé České republice, v nabídce pak více jak 1080 nemovitostí. Výhodou společnosti Fincentrum Reality je především možnost na jednom místě získat nejen nemovitost, ale i vysoce kvalitní poradenství při jejím financování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *