Středa 20. února. Svátek má Oldřich.

Fincentrum se stalo na Slovensku jedničkou v oblasti hypoték

23.04.2013 11:04 Tisková zpráva: Fincentrum

Úspěch a kvalitu finančního poradenství Fincentra ocenila na slovenském trhu Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov. Fincentru udělila ocenění Nejlepší finanční poradce v oblasti poskytování úvěrů v roce 2012.

Investice do bydlení je pro většinu našich klientů z finančního hlediska největší transakcí v jejich osobním životě. Protože je hypotéka obvyklou cestou k financování této investice, představuje klíčový produkt v portfoliu našich produktů. Jsem proto velmi rád, že se Fincentrum v České republice i na Slovensku dlouhodobě řadí k expertům v této oblasti a je také největším zprostředkovatelem jejich poskytování,“ uvedl Filip Duchoň, obchodní ředitel společnosti Fincentrum.

Fincentrum je na Slovensku stejně jako v České republice jednou z nejrychleji rostoucích finančně-poradenských firem. Úvěry na bydlení jsou také na Slovensku jedním z klíčových produktů Fincentra. V roce 2012 zde společnost meziročně zvýšila celkový obrat o 37 % na více než 10,2 mil. EUR.

Také v České republice potvrdilo Fincentrum vloni pozici jednoho z nejvýznamnějších zprostředkovatelů hypotečních úvěrů. Naši poradci zde zprostředkovali hypotéky v objemu 8,34 miliardy Kč, což představuje zhruba 9 % všech poskytnutých hypoték v Česku,“ dodává Filip Duchoň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *