Neděle 20. ledna. Svátek má Běla.

FINEP začal s prodejem bytů ve čtvrté etapě Britské čtvrti v Západním městě

11.09.2012 09:09 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

O byty ve všech etapách projektu Britská čtvrť v Západním městě je velký zájem. „Jedná se o jeden z nejúspěšnějších projektů společnosti FINEP. Například první a druhá etapa se prodala ještě před dokončením. Ve třetí etapě, která je napůl rozestavěná, zbývá doprodat již jen 10 bytů,“ říká generální ředitel FINEP Tomáš Pardubický.

FINEP zahájením prodeje čtvrté etapy reaguje na poměrně velkou poptávku. Nový projekt zahrnuje celkem 137 bytů v různých dispozicích od 1+kk o rozloze 37,9 m2 až po velkoryse řešené luxusní byty 4+kk o rozloze 119,8 m2. Každý byt disponuje balkonem, lodžií nebo terasou. Parkování je zde v garážích nebo na venkovních stáních.

Byty svou kvalitou a vybavením patří mezi vyšší standard. Domy projektu Britská čtvrť se vyznačují moderní architekturou. Samozřejmostí jsou moderní výtahy s bezbariérovými vstupy do domu. Součástí projektu je také kamerový systém v domě.  V rámci nově budovaných domů bude postaven nový rozlehlý park s dětským hřištěm, lavičkami a vodními prvky. Tento park bude navazovat na již vybudované náměstí. K pohodlí rezidentů slouží nejen nově otevřený vstup do metra Stodůlky, který je cca 1 minutu chůze, ale také bohatá občanská vybavenost (obchodní centra, plzeňská restaurace, služby, zdravotnická zařízení, sportoviště atd.) v místě či v blízkém okolí.

Celé Západní město i Britská čtvrť je napojené na Pražský okruh, dálnici i letiště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.