EUR 24.750

USD 22.855

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.750

USD 22.855

10. 04. 2024

0 komentářů

Geosan Development uvolňuje do prodeje další řadu bytů v projektu Rezidence Radimova Břevnov

 

Společnost Geosan Development uvádí na trh další sérii bytů v Rezidenci Radimova Břevnov v atraktivní lokalitě Prahy 6. Projekt je aktuálně ve výstavbě s plánovanou kolaudací již na podzim letošního roku. Tři elegantní bytové domy o sedmi až devíti nadzemních podlažích vyrůstají přímo u parku Kajetánka a rybníka Vincentinum. Jejich architektonický návrh klade důraz na vysoký standard bydlení podtrhující lokalitu pražského Břevnova s unikátními výhledy až na Pražský hrad. V aktuální nabídce je rozmanité spektrum dispozic od 1+kk do 5+kk.

Loading 

 „Projekt, který přivítá první obyvatele začátkem příštího roku, považuji za velmi úspěšný. Rezidence Radimova Břevnov vyniká svým unikátním geniem loci. Podobných míst je v metropoli skutečně pomálu, Břevnov se může pochlubit velmi dlouholetou historii a je známý svými usedlostmi, parky i výbornou občanskou vybaveností. V současné době máme prodáno přes 60 % bytů a nyní spouštíme již závěrečnou vlnu prodejů,“ uvádí Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Pro zájemce je k dispozici moderní prodejní centrum s interaktivní aplikací umožňující prohlídku bytů ve virtuální realitě a se snadným přístupem k veškerým informacím o lokalitě a občanské vybavenosti v blízkém okolí včetně škol a školek, kulturních či zdravotních zařízení a nákupních možností.

Vzhledem k výborné dopravní dostupnosti a rychlému spojení na metro „A“, je Rezidence Radimova Břevnov ideální volbou i pro ty, kdo hledají komfortní bydlení poblíž centra, a přitom se nechtějí vzdát trávení volného času v přírodě. Projekt se totiž nachází u parku Kajetánka a poblíž Ladronky i zahrad Břevnovského kláštera. www.rezidence-radimova.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Dostupné bydlení – za 60 tisíc Kč za metr čtverečný mohou stavět družstva, města i obce

Nový byt v ceně od 51 000 Kč do 59 000 Kč za čtverečný metr, tedy třípokojový byt 70 m2 již od 3,6 milionu korun? Nejde o početní chybu, podvod ani návrat do roku 2015, kdy se za tuto cenu prodávaly byty i v Praze. V tomto cenovém rozpětí vycházejí přepočtem objemových cenových ukazatelů, který pro potřeby měst a […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 05. 2024

Proč jsou územní plány klíčem k definování stavebních pozemků pro účely DPH?

Nejvyšší správní soud (NSS) České republiky nedávno řešil otázku, zda nezastavěný pozemek zahrnutý v územním plánu jako zastavitelný podléhá dani z přidané hodnoty (DPH). Toto rozhodnutí představuje zásadní precedens pro všechny, kteří se podílejí na obchodování s pozemky, ať už jako prodávající, kupující, nebo daňový poradci.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *