EUR 24.610

USD 24.180

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.5 %

EUR 24.610

USD 24.180

12. 08. 2021

0 komentářů

Home Credit vstupuje na nový trh, nově nabízí financování obytných vozů

 

Společnost Home Credit začala nabízet financování obytných vozů. Reaguje tak na rostoucí poptávku a umožňuje pořídit si nový nebo ojetý obytný vůz na splátky. V dnešní době lidé hledají další alternativní možnosti, jak strávit dovolenou, a tak prodejci obytných vozů zaznamenávají enormní zájem o jejich nákup. 


„Poptávka po obytných vozech převyšuje jejich nabídku, Home Credit zachytil tento trend a přišel s nabídkou nákupu domu na kolečkách, jehož přidaná hodnota se rodině vrací v podobě nezapomenutelných zážitků a dovolených, pomocí půjčky,“ uvádí ředitel divize Auto business společnosti Home Credit, Luboš Ondrůj.
Home Credit nabízí nákup nových a ojetých obytných vozů na splátky u vybraných prodejců, kteří uvádějí, že obytné vozy jsou v podstatě rychloobrátkové zboží, pokud jej naskladní, během několika dnů je vůz prodaný. „Zájem o „obytňáky“ je obrovský, lidé se poohlížejí po jiných možnostech, jak si užít dovolenou. Stále platí určitá omezení pro cestování nebo ubytování, a proto dovolená ve svém je bezpečnou a atraktivní variantou,“ dodává Luboš Ondrůj z Home Creditu.
Financování obytných vozů pomocí půjčky lze sjednat u vybraných partnerů od května letošního roku. Home Credit postupně rozšiřuje síť prodejců, kteří budou tuto doplňkovou službu nabízet. V současné době se jedná celkem o 11 prodejců a do konce roku počítá s dalším postupným rozšiřováním prodejců nabízejících nákup obytných vozů na splátky.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.28 Aktuální výše Hypoindexu

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%
Historie vývoje


Související články

Prázdná peněženka - chudoba - oddlužení - exekuce nájemce

Exekutor klepe na dveře? Na konsolidaci půjček zapomeňte!

Konsolidací půjček můžete měsíčně ušetřit na splátkách i tisíce korun. Konsolidovat je ale potřeba ještě předtím, než vám na dveře zaklepe exekutor. Jak bezpečně konsolidovat a ušetřit nejen na měsíčních splátkách?

Text: Jana Zámečníková

25. 03. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.