EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

12. 08. 2021

Home Credit vstupuje na nový trh, nově nabízí financování obytných vozů

 

Společnost Home Credit začala nabízet financování obytných vozů. Reaguje tak na rostoucí poptávku a umožňuje pořídit si nový nebo ojetý obytný vůz na splátky. V dnešní době lidé hledají další alternativní možnosti, jak strávit dovolenou, a tak prodejci obytných vozů zaznamenávají enormní zájem o jejich nákup. 


„Poptávka po obytných vozech převyšuje jejich nabídku, Home Credit zachytil tento trend a přišel s nabídkou nákupu domu na kolečkách, jehož přidaná hodnota se rodině vrací v podobě nezapomenutelných zážitků a dovolených, pomocí půjčky,“ uvádí ředitel divize Auto business společnosti Home Credit, Luboš Ondrůj.
Home Credit nabízí nákup nových a ojetých obytných vozů na splátky u vybraných prodejců, kteří uvádějí, že obytné vozy jsou v podstatě rychloobrátkové zboží, pokud jej naskladní, během několika dnů je vůz prodaný. „Zájem o „obytňáky“ je obrovský, lidé se poohlížejí po jiných možnostech, jak si užít dovolenou. Stále platí určitá omezení pro cestování nebo ubytování, a proto dovolená ve svém je bezpečnou a atraktivní variantou,“ dodává Luboš Ondrůj z Home Creditu.
Financování obytných vozů pomocí půjčky lze sjednat u vybraných partnerů od května letošního roku. Home Credit postupně rozšiřuje síť prodejců, kteří budou tuto doplňkovou službu nabízet. V současné době se jedná celkem o 11 prodejců a do konce roku počítá s dalším postupným rozšiřováním prodejců nabízejících nákup obytných vozů na splátky.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

Prázdná peněženka - chudoba - oddlužení - exekuce nájemce

Exekutor klepe na dveře? Na konsolidaci půjček zapomeňte!

Konsolidací půjček můžete měsíčně ušetřit na splátkách i tisíce korun. Konsolidovat je ale potřeba ještě předtím, než vám na dveře zaklepe exekutor. Jak bezpečně konsolidovat a ušetřit nejen na měsíčních splátkách?

Text: Jana Zámečníková

25. 03. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.