Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Hypoteční banka představuje Australskou hypotéku

08.10.2012 11:10 Tisková zpráva: Hypoteční banka

Všichni noví klienti, kteří od 1. října do 30. listopadu 2012 využijí nabídku Hypoteční banky a sjednají si u ní Australskou hypotéku, získají slevu z úrokové sazby až o 0,4%. Další výhodou Australské hypotéky je zvýhodnění poplatku za zpracování hypotečního úvěru, který klienti s úvěrem ve výši 70 % zástavní hodnoty nemovitosti vůbec neplatí a klienti s úvěrem ve výši 85 % zástavní hodnoty zaplatí pouze 2900 Kč. Tím ještě více ušetří náklady na pořízení vlastního bydlení.

“Chceme ukázat, že s Hypoteční bankou může být i zábava. Proto jsme vymysleli koncept Australské hypotéky. Kromě faktické výhody ve formě zvýhodněné úrokové sazby budeme veřejnost v naší podzimní kampani bavit: objeví se v ní kromě jiného samozřejmě klokani a také trocha mystifikace,” uvádí Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva a dále vysvětluje: „Klienti mají nyní možnost získat slevu až 0,4 % z úrokové sazby, a to díky principu naší australské hypotéky, kdy čím vyšší úvěr je čerpán, tím nižší úrokovou sazbu nabídneme.“ 

Výše slevy z úrokové míry je 0,1 procentního bodu p.a. pro hypoteční úvěry ve výši do 1 mil. Kč a 0,2  procentního bodu p.a. pro hypoteční úvěry od 1 do 2 mil. Kč. Pro úvěry od 2 do 3 mil je sleva 0,3 procentního bodu a zvýhodněnou sazbu o 0,4 procentního bodu mohou získat ti, kteří si nově sjednají hypoteční úvěr ve výši nad 3 mil. Kč. Akce se týká všech nových hypotečních úvěrů sjednaných s délkou fixace úrokové sazby 5 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.