EUR 24.495

USD 23.384

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.495

USD 23.384

20. 06. 2023

0 komentářů

Komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem v Praze 6 je dokončen

 

Exkluzivní projekt Rezidence Pod Rybníčkem se dočkal své kolaudace. V klidné městské části Praha-Suchdol vyrostlo 8 elegantních bytů s prémiovými standardy. Ke koupi aktuálně zbývá jen poslední jednotka. Noví majitelé by se měli stěhovat v průběhu léta. Prodej bytů exkluzivně zajišťuje realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Loading 

Developerský projekt Rezidence Pod Rybníčkem zahrnuje luxusní bytové jednotky o dispozicích od 2+kk po 4+kk s obytnou plochou až 117 m2. Každý byt disponuje balkonem či terasou, dva z nich pak mají prostornou předzahrádku. Součástí jsou kromě parkovacích stání v podzemním podlaží také místnost pro kočárky a kola, technické zázemí, kotelna, úklidová komora a praktické sklepy.

„Poptávka po luxusních nemovitostech ani přes výkyvy na realitním trhu rozhodně neklesá. Moderní jednotky v Rezidenci Pod Rybníčkem si své nové majitele našly rychle. Aktuálně nám k prodeji zbývá poslední byt s obytnou plochou 79 m2, k němuž náleží terasa s předzahrádkou o velikosti 22 m2 a dva balkóny. Lidé totiž stále více touží po klidném bydlení v zeleni, ale přitom v dosahu všech výhod velkoměsta. Právě malebná část Prahy 6 je z tohoto pohledu ideálním místem, jelikož disponuje širokou škálou sociálního, kulturního i sportovního vyžití. Příjemnou atmosféru navíc dotváří okolní rodinné domy a krásná příroda. Přitom se byty nachází pouze deset minut od stanice metra,“ vysvětluje makléřka projektu z realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties Romana Čermáková.

Architektonický návrh třípodlažní budovy, jenž respektuje okolní zástavbu, pochází z pera uznávaného českého architekta Jana Kasla. Interiéry navrhla designérka Olga Smolnikava, která kladla důraz na autenticitu přírodních materiálů a vysoké standardy. V bytech nechybí designové standardy koupelen, dřevěná plovoucí podlaha, dřevohliníková okna s izolačními trojskly či luxusní velkoformátová dlažba. Jednotky jsou také vybaveny podlahovým vytápěním a přípravou na předokenní žaluzie, ty podkrovní pak i klimatizací.

Projekt Rezidence Pod Rybníčkem se nachází v nejstarší části Suchdola v blízkosti přírodních rezervací Údolí Únětického potoka a Tiché údolí. V okolí nechybí veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou školy, lékárny, pošta, knihovna, restaurace a kavárny. Nedaleko se nachází také krytý bazén a stadion v areálu kampusu České zemědělské univerzity, který je přístupný i veřejnosti. Co se týče dopravního spojení, nedaleká autobusová zastávka umožňuje snadnou dostupnost na stanici metra A – Dejvická.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.1 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%
Historie vývoje


Související články

Pokles cen nemovitostí podpojištění majetku v Česku nevyřešil

Podpojištění je vlastnost pojištění, která může lidi snadno připravit o peníze z plnění. V případě pojistné události může totiž pojišťovna, je-li majetek podpojištěn, krátit vyplacené pojistné plnění ve stejném poměru, o kolik je hodnota pojištěné věci vyšší než pojistná částka. Jak podpojištění vzniká, jak mu předcházet?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

03. 10. 2023

Česko v roce 2033 – v důsledku dominantní věkové skupiny 50 až 59 let bude zájem o menší byty

Není žádnou novinkou, že mnohé evropské země patří k nejrychleji stárnoucím zemím na světě. Za 10 let bude v Česku nejvíce obyvatel ve věku 50 až 59 let. Podobně jsou na tom další státy ve střední a východní Evropě. V Německu, Rakousku, Itálii nebo Francii bude dominantní věková skupina 60 až 69 let. Na druhém konci žebříčku je […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

02. 10. 2023

O nemovitost může na konci roku přijít až 120 tisíc Čechů

Chybějící datum narození nebo nevyplněná adresa. I taková zdánlivá maličkost může způsobit to, že přijdete o svůj dům či pozemek. Na konci letošního roku totiž vyprší lhůta daná novým občanským zákoníkem k nápravě nesrovnalostí v katastru nemovitostí. Nemovitosti s nedostatečně identifikovatelným vlastníkem automaticky přejdou na stát. Je proto nejvyšší čas prověřit, zda jsou všechny údaje správné a aktuální […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 09. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *