EUR 24.740

USD 23.154

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.740

USD 23.154

20. 06. 2023

0 komentářů

Komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem v Praze 6 je dokončen

 

Exkluzivní projekt Rezidence Pod Rybníčkem se dočkal své kolaudace. V klidné městské části Praha-Suchdol vyrostlo 8 elegantních bytů s prémiovými standardy. Ke koupi aktuálně zbývá jen poslední jednotka. Noví majitelé by se měli stěhovat v průběhu léta. Prodej bytů exkluzivně zajišťuje realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

Loading 

Developerský projekt Rezidence Pod Rybníčkem zahrnuje luxusní bytové jednotky o dispozicích od 2+kk po 4+kk s obytnou plochou až 117 m2. Každý byt disponuje balkonem či terasou, dva z nich pak mají prostornou předzahrádku. Součástí jsou kromě parkovacích stání v podzemním podlaží také místnost pro kočárky a kola, technické zázemí, kotelna, úklidová komora a praktické sklepy.

„Poptávka po luxusních nemovitostech ani přes výkyvy na realitním trhu rozhodně neklesá. Moderní jednotky v Rezidenci Pod Rybníčkem si své nové majitele našly rychle. Aktuálně nám k prodeji zbývá poslední byt s obytnou plochou 79 m2, k němuž náleží terasa s předzahrádkou o velikosti 22 m2 a dva balkóny. Lidé totiž stále více touží po klidném bydlení v zeleni, ale přitom v dosahu všech výhod velkoměsta. Právě malebná část Prahy 6 je z tohoto pohledu ideálním místem, jelikož disponuje širokou škálou sociálního, kulturního i sportovního vyžití. Příjemnou atmosféru navíc dotváří okolní rodinné domy a krásná příroda. Přitom se byty nachází pouze deset minut od stanice metra,“ vysvětluje makléřka projektu z realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties Romana Čermáková.

Architektonický návrh třípodlažní budovy, jenž respektuje okolní zástavbu, pochází z pera uznávaného českého architekta Jana Kasla. Interiéry navrhla designérka Olga Smolnikava, která kladla důraz na autenticitu přírodních materiálů a vysoké standardy. V bytech nechybí designové standardy koupelen, dřevěná plovoucí podlaha, dřevohliníková okna s izolačními trojskly či luxusní velkoformátová dlažba. Jednotky jsou také vybaveny podlahovým vytápěním a přípravou na předokenní žaluzie, ty podkrovní pak i klimatizací.

Projekt Rezidence Pod Rybníčkem se nachází v nejstarší části Suchdola v blízkosti přírodních rezervací Údolí Únětického potoka a Tiché údolí. V okolí nechybí veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou školy, lékárny, pošta, knihovna, restaurace a kavárny. Nedaleko se nachází také krytý bazén a stadion v areálu kampusu České zemědělské univerzity, který je přístupný i veřejnosti. Co se týče dopravního spojení, nedaleká autobusová zastávka umožňuje snadnou dostupnost na stanici metra A – Dejvická.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Objem nových hypoték byl v květnu nejvyšší od března 2022

Objem poskytnutých hypoték se v květnu dostal na nejvyšší úroveň od března roku 2022. Meziročně vzrostl o 92 % na 23,7 miliardy Kč. Po zohlednění tradiční sezónnosti meziměsíčně podstatě stagnoval. Květnový objem zůstává příznivý a oživování hypoteční aktivity v letošním roce pokračuje. Údaje vyplývají z aktuálních statistik ČBA Hypomonitoru.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

14. 06. 2024

Digitalizace stavebnictví v úzkých. Chybí čas na přípravu, hrozí chaos

Vznik nového stavebního zákona provázely bouřlivé diskuse a při jeho přípravě muselo dojít k řadě kompromisů. Jednoznačným pozitivem ale měla být digitalizace stavebního řízení s účinností od 1. Července 2024. Jenže pár týdnů před spuštěním nemá za sebou Informační systém stavebního řízení ani pořádné testování, navíc si jej úředníci neměli šanci osahat v praxi.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

12. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *