EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

23. 03. 2020

Liška zvýhodňuje online zřízení stavebka

 

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) nabízí online uzavření smlouvy o stavebním spoření s prémií až 2000 Kč pro cílové částky do 200 tisíc korun. Obchodní zástupci ČMSS jsou klientům nadále k dispozici, nicméně v současné situaci chce Liška co nejvíce zjednodušit klientům i obchodním zástupcům vzájemný kontakt a přístup k založení bezpečného spoření. 


„Síť téměř 1800 obchodních zástupců ČMSS je nadále připravena řešit veškeré otázky našich klientů spojených s bydlením. Chceme ale v maximální míře chránit zdraví našich klientů
i obchodních zástupců, proto bychom rádi ještě více zvýhodnili obchody uzavírané v on-line prostředí,“
uvedl místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.
„Naši obchodní zástupci mají k dispozici řadu standardních možností pro motivaci klientů. V současné situaci je ale online prostředí pro uzavření nové smlouvy nejvhodnější, zjednodušíme tak klientům i obchodním zástupcům vzájemný kontakt. Obchodníci případně klientům s uzavřením smlouvy on-line rádi pomohou,“ uvedl místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.
Prémie na vstupním poplatku v maximální výši 2000 Kč platí pro všechny smlouvy uzavřené online. Smlouvu online lze uzavřít na stránkách online.cmss.cz, případně na csob.online-cmss.cz. „Stavebko je dlouhodobě stabilní a bezpečnou cestou ke zhodnocení peněz, mezi zajištěnými produkty nabízí nejvyšší výnos,“ uzavřel Jochen Maier. Nejvyšší možný roční zabezpečený výnos v rámci této kampaně tak může dosáhnout 3,8 %.
 Kromě nové akce zůstávají v platnosti zvýhodněné balíčky kombinující stavebko s dalšími finančními produkty skupiny ČSOB. Pokud si tedy klient zřídí stavební spoření a k němu běžný účet od ČSOB, získá prémii 2500 Kč ve formě odpuštění vstupního poplatku a k tomu dalších 1000 korun připsaných na nově zřízený běžný účet. Dalších 1000 Kč může získat, pokud si navíc zřídí i doplňkové penzijní spoření, maximální výše prémie tak může dosáhnout 4500 korun.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

Budou přibývat rekonstrukce a opravy nemovitostí

Foto: Shutterstock Hlad po investicích do vlastního bydlení na jedné straně a hledání bezpečného přístavu pro úspory na straně druhé – to jsou důvody růstu zájmu o úvěry od stavebních spořitelen i o samotné stavební spoření. Shodují se na tom generální ředitelé stavebních spořitelen. A objevuje se i další výrazný fenomén – rekonstrukce.

Text: Milan Vodička

01. 06. 2021

Úvěry od stavebních spořitelen na historickém rekordu

Foto: Shutterstock Boom v oblasti úvěrů na bydlení nezažívají jen bankovní hypotéky, ale také úvěry od stavebních spořitelen. Jen za letošní březen poskytly podle statistik České národní banky (ČNB) úvěry zajištěné nemovitostí za více než tři miliardy korun. Pokořily tím svůj historický rekord. Úroková sazba přitom byla podle dat ČNB nižší než u bankovních hypoték. Hypoteční banky […]

Text: Milan Vodička

11. 05. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.