EUR 25.415

USD 22.509

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.415

USD 22.509

26. 10. 2021

Modrá pyramida spouští Rychloúvěr online

 

Od konce října si mohou zájemci sjednat Rychloúvěr od Modré pyramidy odkudkoliv a během několika minut. V mobilní aplikaci MP Home Modré pyramidy si takto můžou půjčit až 450 tisíc korun například na rekonstrukci nebo nákup vybavení domácnosti, a to až na 15 let. To vše bez zajištění nemovitostí nebo ručitelem. 

Modrá pyramida se tak připojuje k trendu digitalizace služeb, protože klienti chtějí stále více úkonů vyřešit on-line. Teď si tímto způsobem sjednají i Rychloúvěr. V aplikaci MP Home najdou klienti tuto novinku od 25. října 2021. „Aplikaci MP Home používá po dvou letech od spuštění už 80 000 klientů. Neustále ji vylepšujeme a naše služby digitalizujeme. Mám velkou radost, že našim klientům můžeme nabídnout možnost sjednat Rychloúvěr čistě on-line v naší aplikaci bez nutnosti návštěvy poradenského místa,“ říká Jan Čeřovský, manažer digitálních služeb.

Od kalkulačky po podpis smlouvy

Celý proces začíná vyplněním několika údajů v on-line kalkulačce. Klient zadá, kolik si chce půjčit a na jak dlouho. Následuje kontrola údajů, potom klient vyplní podrobnosti k financované nemovitosti a další informace k poskytnutí úvěru. „Po odeslání všech dat ze strany klienta, žádost obratem automaticky vyhodnotíme a uděláme klientovi nejlepší nabídku. Ta může být vyšší, než o kolik klient původně žádal. Vyhodnocujeme totiž nejen aktuální příjmy a informace o nemovitosti, ale také celou vzájemnou dosavadní zkušenost,“ doplňuje Jan Čeřovský. Pokud nabídka odpovídá klientovým představám, je možné přejít rovnou na podpis smlouvy. Protože mobilní aplikace MP Home nabízí také on-line čerpání úvěru, může klient po splnění podmínek úvěr hned čerpat.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

Co je v dnešní době luxusní bydlení? Pro někoho smart home, pro jiného vlastní byt

Dříve bylo považováno za luxus zděné jádro v panelákovém bytě nebo dokonce barevná televize.  Doba se změnila a zděné jádro už nikoho nezaujme. Za luxus je momentálně považujeme třeba chytrou domácnost ovládanou přes mobil, kuchyňskou deska z černého mramoru, exkluzivní zimní zahradu, saunu nebo vlastní bazén.

Text: František Veselý

Foto: freeimages.com

19. 11. 2021

Budou přibývat rekonstrukce a opravy nemovitostí

Foto: Shutterstock Hlad po investicích do vlastního bydlení na jedné straně a hledání bezpečného přístavu pro úspory na straně druhé – to jsou důvody růstu zájmu o úvěry od stavebních spořitelen i o samotné stavební spoření. Shodují se na tom generální ředitelé stavebních spořitelen. A objevuje se i další výrazný fenomén – rekonstrukce.

Text: Milan Vodička

01. 06. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.