Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

Novinka od RSTS kombinuje výhody stavebního spoření a spořicích účtů

28.06.2012 02:06 Tisková zpráva: Raiffeisen stavební spořitelna

Jako první stavební spořitelna v ČR nabízí RSTS od 1. 7. 2012 nový typ spořicího produktu, který v sobě spojuje výhody stavebního spoření a bankovních spořicích účtů. Zlatý účet nejen úročí vklady atraktivními 2,2 %, ale zároveň umožňuje flexibilní přístup k úsporám a zajišťuje nárok na garantovaný úvěr ze stavebního spoření. „Inovativním přístupem reagujeme na nejistoty v systému stavebního spoření a zostřené konkurenční prostředí. Náš nový produkt je propojením výhod stavebního spoření a spořicích účtů. Garantuje výhodný úvěr ze stavebního spoření, bezpečí uložených financí, vysoké zhodnocení a flexibilní přístup k úsporám,“ říká Roman Hurych, náměstek generálního ředitele Raiffeisen stavební spořitelny. Podmínkou pro získání Zlatého účtu je mít u RSTS aktivní stavební spoření, třeba ve variantě TURBO.

Výhody ZLATÉHO ÚČTU

Na Zlatém účtu jsou klientovi peníze kdykoli k dispozici a díky novému internetovému bankovnictví na něm může realizovat platební operace 24 hodin denně. Uzavření smlouvy, vedení účtu i jeho zrušení jsou zdarma. Úrokovou sazbu tvoří dvě složky. První, ve výši 1 %, je garantována po celou dobu existence účtu, druhá se odvíjí od aktuální ekonomické situace a sazeb na peněžním trhu. Úroky se na Zlatý účet připisují měsíčně.

INTERNET SERVIS a jeho výhody

Internetový servis umožňuje aktivně ovládat všechny účty u RSTS (stavební spoření, úvěry, Zlatý účet), a to 24 hodin denně. Klient také může s jeho pomocí aktualizovat svoje kontakty nebo upravovat parametry sjednaných produktů, komunikovat se svým finančním poradcem či si namodelovat vývoj stavebního spoření nebo úvěrů.

„Internetové bankovnictví je dnes standardem při obsluze bankovních produktů, ale novinkou v sektoru stavebního  spoření. Jsme rádi, že jsme první stavební spořitelna, která aktivní Internet servis svým klientům nabídne,“ dodává Roman Hurych.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *