Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

Novou HR ředitelkou ČMSS je Alena Bořilová

04.06.2018 03:06 Tisková zpráva:

Novou HR ředitelkou ČMSS se od 1. června stala Alena Bořilová. V pozici vystřídá Petra Vykopala, který se rozhodl opustit svět korporace a pokračovat v kariéře mimo bankovnictví.

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) má od 1. června novou HR ředitelku. Stává se jí Alena Bořilová (40). Na pozici přichází z ČSOB, kde posledních 11 let působila na pozici Senior HR Business Partnera. „Přináší tak bohaté profesní zkušenosti s HR procesy, systémy odměňování, náborem zaměstnanců či s rozvojem kariéry a prací s talenty,“ uvedl k jejímu nástupu předseda představenstva ČMSS Tomáš Kořínek.

„Ráda bych se v nové pozici zaměřila především na rozvoj manažerů i talentů, kvalitní nábor i transparentní systém hodnocení. Rozvoj v těchto oblastech přispěje k dalšímu posílení značky ČMSS a zároveň zvýší povědomí o firmě, která přitahuje schopné lidi a nabízí místo, kde vás baví pracovat,“ řekla při svém nástupu Alena Bořilová.

Nová HR ředitelka ČMSS je vdaná, má dvě malé děti. Práce se částečně prolíná s jejími koníčky – věnuje se psychologii, individuálnímu i týmovému koučování. Volný čas ráda tráví chozením po horách nebo jízdou na in-linech.

Dosavadní HR ředitel Petr Vykopal opouští ČMSS po téměř 20 letech, rozhodl se věnovat koučování a rozvoji mezilidských vztahů ve vlastním koučovacím ateliéru. „Rád bych Petrovi moc poděkoval za jeho zhruba dvacetiletou misi v ČMSS a přeji mu, aby svého rozhodnutí ani na okamžik nelitoval,“ dodal Tomáš Kořínek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *