EUR 24.700

USD 22.902

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.700

USD 22.902

17. 02. 2022

0 komentářů

Novým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny bude Radek Perman

 

Novým členem představenstva Buřinky zodpovědným za obchod a distribuci se od 1. dubna 2022 stane Radek Perman, dosavadní šéf divize hypoték v Air Bank. Nově bude zodpovědný také za externí prodej v České spořitelně. Vedení obchodu převezme od Ondřeje Čtvrtečky, který k poslednímu březnu z Buřinky odchází. Jmenování nového člena představenstva podléhá ještě schválení České národní banky.

Loading 

Jsem velmi rád, že Radek Perman bude zodpovědný nejen za řízení obchodní divize Buřinky, ale bude mít na starosti také externí prodej v České spořitelně. Věřím, že tímto těsnějším propojením vytvoříme silnější a transparentnější vztah s našimi klienty i obchodními partnery,“ říká Libor Vošický, předseda představenstva Stavební spořitelny České spořitelny. A dodává: „Velmi se těším na novou energii, kterou Radek přinese do Buřinky, a na jeho bohaté profesní zkušenosti, jimiž nás i celou finanční skupinu České spořitelny dokáže posunout dál na cestě ke spokojeným klientům a jejich splněným snům o lepším bydlení.“

Radek Perman má více než dvacetiletou zkušenost z finančního sektoru. „Do Buřinky i celé Finanční skupiny České Spořitelny přicházím s velkým respektem a zároveň chutí a energií do nové výzvy. Věřím, že se mi podaří využít tuto příležitost a posílit u našich klientů a externích partnerů tu nejlepší zákaznickou zkušenost,“ uvádí Radek Perman.

Ondřej Čtvrtečka se rozhodl po téměř čtrnácti letech strávených ve finanční skupině ČS odejít a věnovat se oblasti vzdělávání a rozvoji lidí v manažerských pozicích. „Ondrovi patří velké poděkování za čtyři roky náročné práce v obchodní divizi, za kterou byl zodpovědný. Pod Ondrovým vedením Buřinka výrazně zvýšila profesionalitu poskytovaných služeb klientům i obchodním partnerům a dosáhla historicky nejlepších obchodních výsledků,“ uvádí Libor Vošický.

Radek Perman vystudoval Univerzitu Jana Ámose Komenského, obor Evropská hospodářskosprávní studia. Svou pracovní kariéru nastartoval v roce 2000 v GE Capital Bank. Celých 22 let zůstal věrný finančnímu sektoru, kde působil na manažerských pozicích primárně v oblasti financování bydlení v České Spořitelně, Moneta Money Bank nebo také jako nezávislý finanční a projektový poradce. Nyní již přes dva roky pomáhá Air Bank rozvíjet financování bydlení jako šéf hypotečního businessu. Od 1. dubna 2022 se opět vrací do Finanční skupiny České spořitelny.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Recenze: Úvěry od Buřinky a dospořování

Velmi často se uvádí, že nevýhodou překlenovacích úvěrů je skutečnost, že překlenovací úvěr není v průběhu prvních let splácen, takže klient platí úroky z celé výše úvěru. Zdá se to být jednoduché konstatování. Není však pravdivé. Alespoň ne vždy.

Text: Jiří Havelka

16. 03. 2015


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *