EUR 24.310

USD 21.427

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.310

USD 21.427

10. 12. 2018

Novým ředitelem divize Risk a Collections Home Creditu se stává Martin Popík

 

Martin Popík má s řízením rizik bohaté zkušenosti ze zahraničí. Ve své nové funkci se zaměří na zjednodušování a zrychlování riskových procesů s důrazem na online svět. Na postu ředitele střídá Michala Rychnovského, který ve skupině Home Credit ukončil své působení po osmi letech. 


Martin Popík přináší do Home Creditu zkušenosti z vícero zahraničních projektů. Pracovní zkušenosti sbíral například ve Skandinávii jako interní konzultant multikanálového prodeje velké retailové společnosti. Pracoval jako byznys konzultant a později také jako manažer projektů zaměřených na řízení úvěrových rizik, zákaznických cyklů a oceňování pro klienty z finančního sektoru a sektoru zaměřeného na koncové klienty v jihovýchodní Asii, Evropě či Rusku.
Poslední čtyři roky strávil v rámci skupiny Home Credit především na Filipínách, kde tři roky zodpovídal za riskové řízení schvalovacího procesu a vedl oddělení datové analytiky pro CRM.
Martin Popík věří, že v divizi Risku a Collections přebírá dobře fungující tým, a proto neplánuje žádné razantní změny. „Naším cílem je zlepšování naší orientace na klienta. Chceme být schopni dynamicky reagovat na aktuální situaci a potřebu klienta a nabídnout mu ve správnou chvíli ten užitečný produkt. Zároveň plánujeme nadále zjednodušovat a zrychlovat riskové procesy s důrazem na online prostředí. Má očekávaní jsou vysoká s ohledem na vývoj prostředí, legislativní změny a dynamiku rozvoje online světa,“ nastínil své začátky Martin Popík.
Martin Popík vystudoval Strategický management na Univerzitě Komenského v Bratislavě a Audit, Strategii a Controlling na Copenhagen Business School v Dánsku.
Volný čas věnuje rodině, rád cestuje a zkouší nové technologie. Jeho koníčky jsou lyžování a potápění.
Tisková zpráva Home Credit

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

Prázdná peněženka - chudoba - oddlužení - exekuce nájemce

Exekutor klepe na dveře? Na konsolidaci půjček zapomeňte!

Konsolidací půjček můžete měsíčně ušetřit na splátkách i tisíce korun. Konsolidovat je ale potřeba ještě předtím, než vám na dveře zaklepe exekutor. Jak bezpečně konsolidovat a ušetřit nejen na měsíčních splátkách?

Text: Jana Zámečníková

25. 03. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *