Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

OSMD představuje svou první tiskovou mluvčí

O bytovou problematiku v České republice se Aneta Červenková zajímala již během svých studií na Vysoké škole ekonomické v Praze a tomuto tématu se věnovala i ve svých odborných pracích. „Pozice tiskové mluvčí OSMD je tedy pro mě velkou profesionální výzvou,“ říká Červenková. „Mým hlavním cílem bude zvýšit povědomí o našem Sdružení, jeho aktivitách, a také začít využívat moderní komunikační elektronické nástroje,“ dodává Červenková.

Nová tisková mluvčí má na starosti jak komunikaci s médii z pozice oficiálního zástupce OSMD, tak také interní komunikaci uvnitř OSMD. S dotazy se na ni bude moci obracet i široká veřejnost.

Aneta Červenková již b ěhem studií na Vysoké škole ekonomické v Praze pořádala přednášky s předními českými politiky. Pracovala v občanském sdružení Ekonom a poté v Liberálním institutu jako projektová manažerka. Zde měla na starosti organizaci přednášek v České národní bance, diskusní fóra k aktuálním ekonomickým tématům a pořádání tiskových konferencí. Další pracovní zkušenosti nasbírala v marketingové agentuře AKP marketing, s.r.o. při zajišťování mezinárodních konferencí a dalších aktivit pro firemní zákazníky.

Aneta Červenková je svobodná, ve volném čase ráda cestuje, hraje golf a lyžuje.