EUR 24.290

USD 22.213

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.290

USD 22.213

25. 01. 2017

0 komentářů

Subjekty:
UniCredit Bank

PRESTO Půjčka UniCredit Bank nejlepším úvěrem v soutěži Finanční produkt roku. Zabodovala i Hypotéka.

 

UniCredit Bank opět potvrdila svou silnou pozici v úvěrových produktech. V soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2016 získala v kategorii neúčelových spotřebitelských úvěrů za PRESTO Půjčku první místo. Kromě toho obsadila také třetí místo v kategorii Hypoték. V loňském roce představila banka několik úspěšných novinek pro neúčelový úvěr, zavedla možnost financování bydlení s PRESTO Půjčkou až po historicky nejnižší úrokové sazby u hypoték pro fixace od 3 do 10 let.

Loading 


„Naším cílem je nabídnout klientům inovativní a srozumitelné produkty s výhodnými podmínkami. Ať už jde o nízké úrokové sazby, prodloužení splácení půjček na 96 měsíců nebo možnost pohodlného a rychlého sjednání refinancování půjček či hypoték plně online. Úspěch neúčelové PRESTO Půjčky i Hypotéky v silné konkurenci dokazuje, že nejenom odborníci na základě analytického porovnání oceňují naše produkty, ale především jsou to klienti, kteří si naše spotřebitelské úvěry oblíbili. Jsem pyšný na to, že jsme na nejvyšších stupních v soutěžích spotřebitelských úvěrů opakovaně,“ říká Giovanni Guidi, ředitel divize Retailového a privátního bankovnictví UniCredit Bank.
UniCredit Bank díky neúčelové spotřebitelské PRESTO Půjčce i hypotékám pomáhá svým klientům financovat jejich potřeby, přání či sny o bydlení. Nabízí úvěry na míru s rychlým a snadným vyřízením na pobočce i online i nízké úrokové sazby například v případě sloučení či převedení úrokové sazby začínají již od 4,9 % p. a., u hypoték na 1,69 % p. a. Klienti si mohou sloučit do jedné výhodně PRESTO Půjčky i několik stávajících půjček, kontokorenty či kreditní karety a výrazně tím ušetřit nejen na měsíční splátce.
Prestižní soutěž Finanční produkt roku” uspořádal již po šesté portál Finparáda.cz, který se dlouhodobě zaměřuje na finanční produkty a bankovní služby a jejich analytické srovnávání.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.01 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%
Historie vývoje


Související články

úrokové sazby hypoték leden 2020

Aktuální sazby hypoték: Éra levných hypoték definitivně skončila

Období extrémně nízkých úrokových sazeb definitivně skončilo. Česká národní banka (ČNB) dnes rozhodne, o kolik již podruhé v letošním roce zvýší základní sazby. Mnohé banky však ze samé nedočkavosti ještě před zasedáním bankovní rady začaly hypoteční úvěry zdražovat.

Text: Jana Zámečníková

02. 11. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *