Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

RE/MAX přichází s novým projektem

18.08.2011 03:08 Tisková zpráva: RE/MAX Czech Republic – Welcome Home s.r.o.

Tento projekt je logickým doplněním toho, co běžně děláme“, říká Petr Frey, viceprezident pro marketing, „každého, kdo hledá nové bydlení, také zajímá, jaké jsou možnosti v daném místě a čím je charakteristické.

Milovníci inline bruslí budou mít v Opavě, díky tomuto projektu, opět svůj svátek 20. srpna a 13. září. Vždy v podvečer jsou pro ně připraveny vyjížďky na bruslích nočním městem pod názvem Blade Nights Opava s RE/MAXem. A to dokonce po cestách a v místech, kde si obvykle nelze zabruslit, a kde proto bruslaře pokutuje policie. Ta bude naopak tentokráte všechny při akci chránit! Akce je výsledkem společného úsilí Magistrátu města Opavy a sportovního klubu SportovniKurzy.cz a společnosti RE/MAX a její kanceláře v Opavě.

Na jízdu na nové, zhruba jedenáctikilometrové trati, která vede středem města, není třeba se přihlašovat. Stačí jen přijít s bruslařským „nádobíčkem“. Nová trasa je bezpečnější, a má výrazně lepší povrch, než v minulých letech. Start je vždy v 19.30 hodin na Horním náměstí.