EUR 25.655

USD 22.059

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.655

USD 22.059

11. 05. 2021

SAS Global Forum 2021 – zvědavost a inovace vedou k novým odpovědím

 

Dva týdny, pět světadílů a desítky tisíc účastníků – to je letošní konference SAS Global Forum 2021 společnosti SAS, světového lídra v oblasti analýzy dat, strojového učení a umělé inteligence. Partnery této celosvětové konference jsou společnosti Diamond, Accenture, Deloitte, Intel a Microsoft. SAS Global Forum se poprvé samostatně koná i pro Evropu s cílem prezentovat lokální případy, reference a inspirace. Za českou republiku vystoupí například Margus Simson, člen představenstva Komerční banky a Chief Digital Officer (CDO). 


Konference se postupně uskuteční na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy – 18. až 20. května v Americe, 19. až 20. května v asijsko-pacifické oblasti a 25. – 26. května v Evropě, na Středním východě a Africe.
Konference zahrnuje desítky akcí vedených zákazníky, kteří budou zkoumat, jak nejnovější umělá inteligence (AI), strojové učení a cloudová analýza v kombinaci se zvědavostí řeší problémy a zlepšují životy lidí. SAS Global Forum nabídne dynamické hlavní řečníky, ale také příležitosti pro vedoucí pracovníky, vědce v oblasti dat, IT profesionály.
„Globální fórum SAS bude opět obsahovat robustní Innovation Hub, kde si budou moci účastníci promluvit s odborníky a vidět živé ukázky nejnovějšího softwaru od společnosti SAS a jejích partnerů. To zahrnuje odvětvová řešení pro bankovnictví, státní správu, zdravotnictví a biologické vědy, pojišťovnictví, výrobu a maloobchod a spotřební zboží. A rovněž ukázky klíčových analytických technologií včetně umělé inteligence, cloudové analýzy, správy dat, internetu věcí (IoT), strojového učení, vizualizace a uznávané analytické platformy SAS Viya,“ uvedl Petr Šlajchrt, Country Director společnosti SAS Institute pro Českou republiku.
Více informací včetně možnosti registrace naleznete na webových stránkách: https://www.sas.com/en_us/events/sas-global-forum.html.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021

Kvůli covidu zdražují nejen chaty a chalupy, ale i mobilní domy

Foto: Shutterstock Průzkumy ukazují, že Češi tráví na svých chalupách nebo chatách stále více času. Mnozí další by si přitom takovou nemovitost přáli nebo již aktivně plánují její nákup. Vyšší poptávka, kterou způsobila pandemická omezení, ale žene ceny nahoru. Podle osloveného realitního experta je aktuální nabídka chudší než dříve, zajímavou alternativou proto mohou být mobilní […]

Text: redakce hypoindex.cz

04. 10. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.