Středa 20. února. Svátek má Oldřich.

Skupina IMMOFINANZ rozšiřuje webovou prezentaci: informace o více než 1 600 nemovitostech a jejich fotografie nyní najdete na internetu

23.01.2013 01:01 Tisková zpráva:

Transparentnost patří k důležitým prvkům našeho podnikání. Počínaje dnešním dnem uvádíme podrobný přehled všech nemovitostí v našem portfoliu. Náš majetek tak nabude reálnější podoby a posílí se vztah mezi našimi partnery a předmětem našeho podnikání – nemovitostmi,“ vysvětlil Eduard Zehetner, generální ředitel (CEO) skupiny IMMOFINANZ. „Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit tento inovativní nástroj, který je skutečně naším hnacím motorem.

Platforma obsahuje informace o více než 1 600 nemovitostech a developerských projektech. Tyto informace lze prohlížet několika způsoby: buď jako mapu či seznam, anebo seřazené podle země nebo třídy aktiva. Podrobný náhled obsahuje stručný popis příslušné nemovitosti, včetně její adresy a kontaktních údajů na oddělení správy majetku, a dále informační přehled ke stažení i fotografie. Obsah je dostupný ve všech osmi jazycích hlavních trhů, na kterých IMMOFINANZ působí. Tuto platformu můžete otevřít i přes webovou stránku www.immofinanz.com prostřednictvím nabídky „Náš majetek“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *